Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wieluńska Wieża Sukcesu za działalność społeczną

Wieluńska Wieża Sukcesu za działalność społeczną

wiezesukcesuMożna już wziąć udział w głosowaniu w plebiscycie Wieluńska Wieża Sukcesu w kategorii „działalność społeczna”. Nagroda burmistrza Wielunia, Pawła Okrasy przyznawana jest corocznie za szczególne osiągnięcia w dziedzinie gospodarki, kultury, sportu i działalności społecznej.

Cele są proste: z jednej strony promowanie i nagradzanie najlepszych przedsiębiorstw gminy Wieluń, inspirowanie rozwoju przedsiębiorstw, promowanie postaw proinwestycyjnych i zwiększenie konkurencyjności wieluńskich przedsiębiorstw, a z drugiej strony wskazanie osób i stowarzyszeń, które swój wolny czas poświęcają dla dobra i rozwoju małej ojczyzny. Jako, że kategoria „działalność społeczna” bezpośrednio dotyczy wszystkich mieszkańców, magistrat chce, aby laureata wyłoniło głosowanie mieszkańców. Na stronie internetowej Urzędu Miejskiego można znaleźć trzy kandydatury do Wieluńskiej Wieży Sukcesu. To osoby oraz instytucje, które w ostatnich latach wyróżniły się czynnym zaangażowaniem w działalność społeczną.
Są to: wieluńscy harcerze, Zespół ds. Nowej Ewangelizacji Regionu Wieluńskiego i Marzena Kowalska, dyrektorka Publicznego Gimnazjum SPSK im. Bł. Maksymiliana Binkiewicza w Wieluniu.

(MalG)

źródło: Radio ZW

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy,,Wisienki sobie jem...''

Koń w pełnym galopie ucieka przed stadem wygłodniałych wilków! Co chwilę obraca się za siebie i widzi że wilki są coraz bliżej.
W pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że nie zdoła im uciec i że jedynym ratunkiem będzie ucieczka na drzewo.
W ostatniej chwili udaje mu się tam wdrapać. Zdyszany siedzi na gałęzi, a tu - ku jego zdziwieniu - obok siedzi krowa.
Zaskoczony pyta:
-Co ty tutaj robisz?
-Wisienki sobie jem!
-Jak to? Przecież to jest grusza?
- A w słoiczku sobie przyniosłam...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u