Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Utonął, bo był pijany?

Utonął, bo był pijany?

prosnaW niedzielę przed południem dwóch obywateli Ukrainy, przebywających od kilkunastu dni w gminie Wieruszów, postanowiło popływać kajakiem po rzece Prośnie. Wcześniej jednak cudzoziemcy pili alkohol. Niestety, w trakcie wycieczki kajak wywrócił się.

 

Jeden z uczestników zdarzenia dopłynął do brzegu. Drugi, 30-letni mężczyzna utonął. Oto co na temat tej tragedii mówił w Radiu Ziemi Wieluńskiej rzecznik prasowy wieruszowskiej Straży Pożarnej, Dariusz Górecki.
- Około godziny 11.40 otrzymaliśmy informację o tym, że do rzeki wpadła osoba i nie wydostała się z niej. Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej okazało się, że dwie osoby płynęły jednym kajakiem, który na środku rzeki się wywrócił. Jedna z tych osób wydostała się na brzeg. Z informacji które mamy ta osoba rozpoczęła poszukiwania towarzysza. Okazało się, że nie ma taj osoby na brzegu i dopiero po około 50 minutach zostały zaalarmowane służby ratownicze. Na miejscu pracowały m.in. Specjalistyczna Grupa ratownictwa Wodnego z Sieradza i Tomaszowa Mazowieckiego. Przy użyciu sonaru osoba zaginiona została zlokalizowana, wyciągnięta na brzeg. Niestety, było już za późno, żeby uratować poszkodowanego.

(opr. KJB)

foto: tugazeta.pl

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u