Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Utonął, bo był pijany?

Utonął, bo był pijany?

prosnaW niedzielę przed południem dwóch obywateli Ukrainy, przebywających od kilkunastu dni w gminie Wieruszów, postanowiło popływać kajakiem po rzece Prośnie. Wcześniej jednak cudzoziemcy pili alkohol. Niestety, w trakcie wycieczki kajak wywrócił się.

 

Jeden z uczestników zdarzenia dopłynął do brzegu. Drugi, 30-letni mężczyzna utonął. Oto co na temat tej tragedii mówił w Radiu Ziemi Wieluńskiej rzecznik prasowy wieruszowskiej Straży Pożarnej, Dariusz Górecki.
- Około godziny 11.40 otrzymaliśmy informację o tym, że do rzeki wpadła osoba i nie wydostała się z niej. Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej okazało się, że dwie osoby płynęły jednym kajakiem, który na środku rzeki się wywrócił. Jedna z tych osób wydostała się na brzeg. Z informacji które mamy ta osoba rozpoczęła poszukiwania towarzysza. Okazało się, że nie ma taj osoby na brzegu i dopiero po około 50 minutach zostały zaalarmowane służby ratownicze. Na miejscu pracowały m.in. Specjalistyczna Grupa ratownictwa Wodnego z Sieradza i Tomaszowa Mazowieckiego. Przy użyciu sonaru osoba zaginiona została zlokalizowana, wyciągnięta na brzeg. Niestety, było już za późno, żeby uratować poszkodowanego.

(opr. KJB)

foto: tugazeta.pl

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyGdzie leży Afryka?

Mąż przychodzi z pracy i zmęczony prosi o obiad.
Żona na to: - Później, później. Najpierw zajmij się tym jełopem naszym synkiem, bo znowu dostał pałę w szkole!
- Z czego, za co?
- Z geografii, bo nie wiedział gdzie leży Afryka.
- Afryka, Afryka? To musi być gdzieś niedaleko, bo u nas w warsztacie pracuje Murzyn i dojeżdża do roboty rowerem.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u