Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Orkan Buczek rozłożył Pogoń Zduńska Wola na łopatki! Ma awans do IV ligi

Orkan Buczek rozłożył Pogoń Zduńska Wola na łopatki! Ma awans do IV ligi

1a5759182bfcd5b9f741c6891251ecbaGmina Buczek nie tylko truskawką stoi! Może się pochwalić walecznymi piłkarzami Orkana, którzy na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek sieradzkiej klasy okręgowej zapewnili sobie awans do IV ligi!

 

Piłkarze GKS Orkan Buczek w bardzo efektowny sposób przypieczętowali awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Podopieczni Jacka Berensztajna rozbili Pogoń Zduńska Wola aż 9:1! Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek nikt nie jest już w stanie pozbawić Orkana awansu do IV ligi, bowiem ma on aż 12 punktów przewagi na drugim w tabeli zespołem Czarnych Rząśnia.

ReKs

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u