Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Urzędnik-pedofil skazany na 5 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności

Urzędnik-pedofil skazany na 5 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności

temidaWyrokiem skazującym zakończył się proces Dariusza P., który w listopadzie ubiegłego roku został zatrzymany i osadzony w areszcie. Mowa o byłym pracowniku sieradzkiego magistratu (o sprawie pisaliśmy na łamach siewie: --> http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/6037-na-dysku-komputera-pracownika-um-sieradz-znaleziono-materiay-pedofilskie-mczyzn-zatrzymano; http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/5818-po-siedmiu-latach-rodzice-nieletniej-powiadomili-organy-cigania-o-molestowaniu-corki-obwiniaj-o-to-pracownika-um-w-sieradzu).

 

Podejrzany usłyszał wówczas kilka zarzutów dotyczących m.in. gwałtów na kilkuletnich dziewczynkach. A w październiku 2016 roku urzędnik miał postawione zarzuty molestowania nieletnich. Mężczyzna nie przyznawał się do winy. Nadal pracował też w urzędzie. Miał jednak jesienią odebrany paszport. Do aresztu trafił 30 listopada 2016 roku, kiedy to na dysku twardym jego komputera zabezpieczono materiały pedofilskie. Teraz sąd wydał w jego sprawie wyrok: trafi za kratki na 5 lat i 10 miesięcy! Sąd uznał go winnym pięciu czynów przeciwko wolności seksualnej. Skazany karę będzie odbywał w specjalistycznym zakładzie karnym dla osób z zaburzeniami preferencji seksualnych w postaci pedofilii. Jednocześnie sędzia orzekł o zakazie kontaktowania się w jakiejkolwiek formie z pokrzywdzonymi na okres pięciu lat. Sąd orzekł bowiem o systemie terapeutycznym, który będzie dotyczył właśnie Dariusza P.
Wyrok nie jest prawomocny. Obrona ma siedem dni na złożenie wniosku z uzasadnieniem wyroku. Po otrzymaniu odpisu ma czternaście dni na złożenie apelacji. Dopóki wyrok się nie uprawomocni, Dariusz P. ma status tymczasowo aresztowanego. Trzy rozprawy ze względu na wagę sprawy odbywały się za zamkniętymi drzwiami. Śledztwo przejęła w grudniu od sieradzkiej prokuratury Prokuratura Okręgowa w Kępnie.

ReKs

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u