Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Miał gdzieś sądowy zakaz

Miał gdzieś sądowy zakaz

policja2Pewien mieszkaniec gminy Zduńska Wola całkowicie zignorował sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Do tego stopnia, że kierując osobowym volkswagenem, przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym aż o 68 km/h!

 

30 maja w Ostrówku funkcjonariusze zduńskowolskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena, którego kierowca w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 118 km/h. W trakcie kontroli okazało się, że 40-letni mieszkaniec gminny Zduńska Wola kierował samochodem pomimo sądowego zakazu oraz wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania.
Za przekroczenie dozwolonej prędkości mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 400 zł, a za złamanie sądowego zakazu usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie niefrasobliwy kierowca stanie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u