Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności WLOT w Zduńskiej Woli bez prezesa?

WLOT w Zduńskiej Woli bez prezesa?

284c20095434225b01cd07b07dd413aaNa dorocznym zebraniu, na którym podsumowano rok 2016, zebrali się członkowie Wspólnoty Lokalnej Osiedla Tysiąclecia w Zduńskiej Woli. To najstarsza w mieście i jedna z trzech wspólnot. Po raz kolejny, kiedy w roku 2014 zamknięto jej dostęp do świetlicy przy ul. Szadkowskiej - http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/2610-wspolnota-lokalna-osiedla-1000-lecia-w-zduskiej-woli-bez-wietlicy- zebrała się w budynku Szkoły Podstawowej nr 9.

 

Zebranie opóźniło się nieco, bowiem miejscy urzędnicy... zapomnieli powiadomić placówkę, że ma udostępnić członkom wspólnoty swój lokal na spotkanie. Przewodniczący Wspólnoty krótko podsumował miniony rok. Przypomniał o wycieczce, jaką z pozyskanych od miasta funduszy zorganizowano dla seniorów. Za 2.4 tys. zł. Na ten rok WLOT od miasta dostanie o tysiąc złotych więcej na działalność, czyli 3,4 zł zł. na co będą wydane pieniądze? na zebraniu nie uzgodniono, bowiem pod jego koniec obecny przewodniczący złożył rezygnację z dalszego pełnienia tej funkcji. Jako swoją następczynię wskazał Annę Wawrzyniak. Propozycja została przyjęta. Jednak, aby mogła wejść w życie musi być zwołane kolejne zebranie, a Waldemar Miszczak musi swoją rezygnację złożyć pisemnie do Biura Rady Miasta Zduńska Wola. Rezygnujący jako powód podał sprawy osobiste.

ReKs

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZaskakujące powitanie...

Mąż wraca do domu z pracy później niż zwykle.
Po cichu otwiera drzwi i wchodzi do sypialni.
Co widzi? Spod kołdry wystają cztery nogi zamiast dwóch.
Zdenerwowany bierze kij bejsbolowy zza drzwi i wali nim w kołdrę.
Po tak wyczerpującym zadaniu idzie do kuchni, żeby się czegoś napić.
Wchodzi, patrzy a tam siedzi jego żona i czyta gazetę i mówi:
- Cześć kochanie, przyjechali dziś Twoi rodzice i położyłam ich w naszej sypialni. Mam nadzieję, że już się przywitałeś...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u