Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności SM Lokator doceniona przez kwartalnik "Domy Spółdzielcze"

SM Lokator doceniona przez kwartalnik "Domy Spółdzielcze"

kulturaRedakcja miesięcznika „Domy Spółdzielcze” ogłosiła konkurs "Nie tylko mieszkanie", którego celem była popularyzacja najciekawszych form pracy spółdzielni mieszkaniowych z całego kraju. W konkursie wyłoniono 18 laureatów. Jednym z nich jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokator ze Zduńskiej Woli, która od ponad 40 lat prowadzi Dom Kultury Lokator. Tym samym SM udowodniła, że w warunkach gospodarki rynkowej możliwe jest działanie prospołeczne, eliminujące zysk jako jedyne kryterium sukcesu i sprzyjające tworzeniu warunków godnego życia członków spółdzielni.

 

Przedmiotem oceny była zarówno działalność społeczno-kulturalna spółdzielni, jak też inne wyjątkowe jej osiągnięcia. Docenione przez miesięcznik spółdzielnie, w tym zduńskowolska potwierdziły, że podejmują z powodzeniem wiele inicjatyw i realizują zadania nieuwzględniane przez innych zarządców nieruchomości. Dzięki temu trwają, mimo niesprzyjającej legislacji, realizując VII zasadę spółdzielczą zobowiązującą do troski o społeczność lokalną. A SM Lokator takich działań każdego roku podejmuje dziesiątki. To m.in. imprezy plenerowe z okazji Dnia Dziecka, szereg koncertów dla spółdzielców, prowadzenie kół zainteresowań i sekcji zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Do tego dochodzi także budowa placów zabaw i siłowni "Pod chmurką" i organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych.

ReKs

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u