Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Czujni mieszkańcy gminy Wierzchlas!

Czujni mieszkańcy gminy Wierzchlas!

264-35111Jak dobrze mieć sąsiada! I to czujnego sąsiada! Takiego, który na lewo i prawo patrzy na to, co się dzieje w okolicy! I właśnie taki, chcący być anonimowym wypatrzył potencjalną dilerkę we wsi! Okazało się, że miał nosa...

 

Policjanci z Komisariatu w Osjakowie zatrzymali 25-letnią mieszkankę z Bielska- Białej, która - jak się okazało - miała w torebce środki odurzające. Teraz za nawet niewiele ważący towar grozi kobiecie do 3 lat pozbawiania wolności. Tym razem czujnością wykazali się mieszkańcy gminy Wierzchlas. 7 czerwca dyżurny wieluńskiej policji został powiadomiony, że po jednej z wiosek na terenie gminy "kręci się" obca kobieta. Poproszony o interwencję dyżurny natychmiast wysłał tam patrol policyjny, żeby sprawdzić co to za osoba. O godzinie 13.20 policjanci z Osjakowa zatrzymali wskazaną kobietę. W trakcie kontroli znaleźli u niej w portfelu środki odurzające. Po sprawdzeniu składu białego proszku przy użyciu testera do narkotyków okazało się, że zwiera on pochodną amfetaminy. Kobieta usłyszała zarzut posiadania środków odurzających. Grozi jej do trzech lat pozbawiania wolności.

ReKs

Fot: http://lodzka.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u