Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policjant z Łasku czujny także po służbie!

Policjant z Łasku czujny także po służbie!

policja1Policjant z łaskiej komendy w czasie wolnym od służby na terenie powiatu zduńskowolskiego zatrzymał 21–latka, który kierował daewoo mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie! Okazało się, że mężczyzna nie miał też uprawnień do kierowania pojazdem i że jest poszukiwany w związku z doprowadzeniem do aresztu śledczego. Za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu i grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjant Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego łaskiej komendy, w czasie wolnym od służby zauważył w Szadku samochód daewoo, którego sposób jazdy mógł świadczyć, że kieruje nim osoba nietrzeźwa. O swoich podejrzeniach telefonicznie poinformował dyżurnego, który natychmiast skierował we wskazane miejsce policyjny patrol. Funkcjonariusz jadąc za daewoo wykorzystał dogodną sytuację, zrównał się z pojazdem i okazując legitymację nakazał kierującemu, by się zatrzymał. Intensywna woń alkoholu od kierowcy potwierdziła przypuszczenia policjanta. Funkcjonariusz odebrał kluczyki kierowcy na dwóch gazach. W samochodzie znajdowała się też dwójka pasażerów. Policjanci z KPP w Zduńskiej Woli, którzy zostali wezwani na miejsce ustalili stan trzeźwości zatrzymanego. 21-latek bez stałego miejsca zameldowania miał we krwi ponad 2,2 promila alkoholu. Mężczyzna nie posiadał też uprawnień do kierowania. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 21-latek jest poszukiwany przez inną jednostkę Policji w związku z nakazem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Łodzi.

ReKs

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWakacyjne telegramy

Szef firmy wysyła telegram do pracownika. Szef jest skąpy, więc terść jest krótka: PPPPPPP W odpowiedzi otrzymuje telegram. Też krótki: DUPA
Po powrocie z wakacji szef zaprasza pracownika na dywanik...
- To ja pisze elegancko: Po Przyznaną Premię Proszę Przyjechać Pociągiem Pospiesznym, a Pan mi tu wulgaryzmy pisze!
- Ja? Wulgaryzmy? Ależ ja tylko odpisałem szefowi: Dziękuję Uprzejmie Przyjadę Autobusem.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u