Strona główna Artykuły Aktualności Rzeczniczka łaskiej komendy doceniona przez starostę Teresę Wesołowską. Na ME zajęła 6 miejsce w fitnessie

c5b90f981e160ef5956102e797f14089W imieniu całego samorządu Powiatu Łaskiego starosta łaski Teresa Wesołowska pogratulowała Katarzynie Staśkowskiej ostatnich sukcesów i podziękowała za promocję powiatu na arenie ogólnopolskiej (więcej na: ---> http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/6768-rzeczniczka-askiej-komendy-policji-jest-fit-na-mistrzostwach-polski-zdobya-srebro-i-brz) i międzynarodowej! Rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Łasku startowała w Kownie na Litwie w Mistrzostwach Europy Federacji WFF w fitnessie.

Mimo, że podczas zawodów wiele razy łączono kategorie i spora grupa zawodników startowała nie w swoich kategoriach, Polska zajęła drużynowo trzecie miejsce! Mł. asp. Katarzyna Staśkowska również musiała startować w innej kategorii -bikini model i weszła do finału zajmując wysokie 6. miejsce. To ogromny sukces dla debiutującej w tym roku policjantki.