Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nowi - starzy dyrektorzy

Nowi - starzy dyrektorzy

lodzkieZarząd Województwa Łódzkiego zaakceptował informację o wyłonieniu przez komisje konkursowe kandydatów na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych w Łodzi i w Sieradzu. Wygląda na to, że nowymi dyrektorami zostali na ogół... starzy dyrektorzy!

 

Dyrektorem Szkoły Podstawowej Specjalnej w Rafałówce przy tamtejszym Ośrodku Rehabilitacyjno-Leczniczym Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu - która powstanie w wyniku przekształcenia z dniem 1 września 2017 r. - Zespołu Szkół Specjalnych w Rafałówce przy Ośrodku Rehabilitacyjno-Leczniczym w Rafałówce Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu - pozostanie Katarzyna Ciesionik, kierująca tą placówkę od roku 2007. Dyrektorem Biblioteki Pedagogicznej w Sieradzu w nadal będzie – kierująca tą placówką od 2012 r. - Elżbieta Kowalska. Stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu obejmie Olgierd Neyman, nauczyciel z 26-letnim stażem pedagogicznym, od 2001 r. zatrudniony na stanowisku nauczyciela-konsultanta w WODN w Sieradzu.
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi kierował będzie dotychczasowy dyrektor Sławomir Fater.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySzczęśliwi czasu nie liczą...

Żona do spokojnie zasypiającego po stosunku męża:
- Uuu...Tylko dwie minutki...? To raczej maleńko.
Mąż odwracając się do niej i uśmiechając się tajemniczo odpowiada:
- Kochanie, szczęśliwi czasu nie liczą...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u