Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Na dopingu przejechany przez... własny ciągnik

Na dopingu przejechany przez... własny ciągnik

policja2Sieradzka policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło w trakcie prac polowych w gminie Burzenin. Rolnik z jednej z wiosek tak nieuważnie posługiwał się ciągnikiem, że ten ruszył i przejechał niefrasobliwego mężczyznę.

 

We wtorek 18 lipca 69 – letni mieszkaniec gminy Burzenin wspólnie ze swoim 58 – letnim sąsiadem wykonywali prace polowe ciągnikiem z podpiętą do kosiarką do koszenia trawy. Po zakończeniu pracy traktorzysta wyłączył silnik, zostawiając jednak włączony bieg. Po chwili, stojąc obok ciągnika, ponownie uruchomił pojazd. Traktor ruszył, a jego tylne koło najechało na rolnika. Na szczęście, znajomy zatrzymał traktor i natychmiast pobiegł do okolicznych posesji, aby wezwać pomoc. Szybko przyjechało pogotowie ratunkowe, które przetransportowało poszkodowanego do sieradzkiego szpitala. O zdarzeniu powiadomiono dyżurnego sieradzkiej policji, który skierował na miejsce patrol z Komisariatu Policji w Złoczewie. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Zbadali też stan trzeźwości obydwu mężczyzn. Niestety, okazało się, że byli oni pod wpływem alkoholu. Poszkodowany miał ponad 1 promil alkoholu, zaś jego towarzysz - 1,2 promila. Za prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDiabeł, kobieta i sukienka

- Grażynko, ta sukienka kosztowała kroci! Nie stać nas na takie wydatki! Dlaczego ją kupiłaś? - pyta mąż żony.
- Kochanie, tak jakoś wyszło... Diabeł mnie podkusił. Tak wyraźnie szeptał mi do ucha: kup ją, kup ją, wyglądasz w niej świetnie!
- Nie mogłaś mu powiedzieć, żeby sobie poszedł precz?
- Mówiłam, mówiła wiele razy. I nawet odszedł, ale...
- Jakie ale...?
- Odszedł kawałek, ale odwrócił się nagle i powiedział, że... z daleka wyglądam w niej jeszcze lepiej?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u