Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności FEEL, IWONA PAVLOVIĆ, RAFAŁ KRÓLIKOWSKI. Przed nami Piknik Maksymilianowski i 18. Wystawa Rolno-Przemysłowa w Zduńskiej Woli

FEEL, IWONA PAVLOVIĆ, RAFAŁ KRÓLIKOWSKI. Przed nami Piknik Maksymilianowski i 18. Wystawa Rolno-Przemysłowa w Zduńskiej Woli

WystawaI tym razem nie zabraknie atrakcji na zbliżającym się Pikniku Maksymilianowym i na 18. już Wystawie Rolno-Przemysłowej w Zduńskiej Woli (szczegóły na plakatach). W programie Pikniku gwiazdą będzie zespoł FEEL. Wystąpi też pochodząca ze Zduńskiej Woli aktorka i wokalistka – JOANNA ALEKSANDROWICZ. Zaprezentują się też artyści Operetki Poznańskiej. Będą akcje prozdrowotne, przegląd Kół Gospodyń Wiejskich, darmowy grill, a na koniec - zabawa pod gwiazdami i sztuczne ognie. To wszystko 14 i 15 sierpnia.

 

Wystawę Rolno-Przemysłową, która tradycyjnie już odbędzie się w okolicach ulicy Dolnej 41, na terenie ośrodka sportu i rekreacji. 20 sierpnia warto wybrac sie w podróż po świecie mody, wizażu i fitnessu. Zabierze tam chętnych między innymi jurorka „Tańca z Gwizdami”, czyli "Czarna Mamba" Iwona Pavlović. Całość zakończy pokaz sztucznych ogni. W tym dniu pełnym rozrywki będzie też można pomóc potrzebującym - na miejscu będzie mobilny punkt poboru krwi.

Samą wystawę poprzedzi Forum Gospodarcze z udziałem między innymi TERESY KOPIAS (znana stylistka, przedsiębiorca i właścicielka salonu mody w Łasku, która ubiera gwiazdy świata filmu, wokalistki i panie ze świata polityki) i RAFAŁA KRÓLIKOWSKIEGO . A to wydarzenie zaplanowane jest na 18 sierpnia w Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Dolnej 41. Dodajmy, że Rafał Królikowski to aktor urodzony w 1966 roku w Zduńskiej Woli. Absolwent miejscowych szkół: SP nr 9 i II Liceum Ogólnokształcącego. Zadebiutował u Andrzeja Wajdy w "Pierścionku z orłem w koronie". A znany jest z wielu innych produkcji filmowych jak m.in. z czarnej komedii Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza ,,Ciało'' (2003), gdzie wystąpił w roli... nieboszczyka. Pojawił się w teledysku zespołu T.Love do piosenki "Luźny Yanek" (2002), która pochodzi z komedii Juliusza Machulskiego ,,Superprodukcja'' (2002), gdzie on sam zagrał znanego krytyka filmowego, Yanka Drzazgę. Telewidzom znany jest z kilku seriali: ,,Na dobre i na złe'' (2000, 2001), ,,M jak miłość'' (2001), ,,Tango z aniołem'' (2005–2006), ,,Egzamin z życia'' (2005–2007) i ,,Teraz albo nigdy!'', czy ,,Hotel 52''.

Jack

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPo kolędzie

Chodzi ksiądz po kolędzie. Dzwoni do jednego z mieszkań i...
- Czy to ty, aniołku? - odzywa się głos zza drzwi.
Na to ksiądz: - Nie, ale jestem z tej samej firmy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u