Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Komunikat policji do osób, które korzystały ze zduńskowolskich basenów na "Relaksie" po 20 lipca

Komunikat policji do osób, które korzystały ze zduńskowolskich basenów na "Relaksie" po 20 lipca

policja2Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, w związku z prowadzonym przez miejscową Prokuraturę śledztwem, dotyczącym narażenia osób korzystających z basenów na doznanie uszczerbku na zdrowiu (więcej na: --> http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7077-powiatowa-stacja-sanitarno-epidemiologiczna-w-zduskiej-woli-zoya-doniesienie-do-prokuratury-na-qrelaksq) apelują do osób, które korzystały z basenów przy ulicy Kobusiewicza w Zduńskiej Woli po 20 lipca br.

Między innymi podczas akcji „Nocne pływanie” w dniu 22 lipca i mogły zostać zarażone bakteriami, by zgłaszały się z wynikami badań do Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli przy ulicy Spacerowej 27, do aspiranta sztabowego Jarosława Czerwca lub dyżurnego Komendy Powiatowej Policji.

Z prowadzącym czynności policjantem można również kontaktować się telefonicznie pod numerem 43 8244349 lub swoje dane wysłać na adres e- mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Jack

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDo redakcji przyszedł list

Redakcja poczytnego tygodnika otrzymała list od czytelniczki. Z pytaniem: Czy można jeść wszystkie grzyby?
Odpowiedź była lakoniczna: W zasadzie tak, ale niektóre tylko raz...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u