Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kolejny etap realizacji wymiany pieców węglowych na ekologiczne źródła ogrzewania w Zduńskiej Woli

Kolejny etap realizacji wymiany pieców węglowych na ekologiczne źródła ogrzewania w Zduńskiej Woli

CZAD27 lipca miasto Zduńska Wola podpisało umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie wymiany pieców węglowych w nieruchomościach położonych na terenie Zduńskiej Woli. Zadanie jest realizowane zgodnie z Programem Ograniczenia Niskiej Emisji. Do Programu przystąpiło 277 mieszkańców.

Już wkrótce Urząd Miasta Zduńska Wola będzie zapraszał do podpisywania umów wszystkie osoby, które zgłosiły chęć udziału w programie. Nazwa zadania: WYMIANA PIECÓW WĘGLOWYCH NA EKOLOGICZNE ŹRÓDŁA OGRZEWANIA W MIEŚCIE ZDUŃSKA WOLA Wartość ogólna zadania: 5.254.679,38 zł Dofinansowanie w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi wynosi 1.829.555,00 zł

Opis projektu:
Zadanie obejmuje wymianę pieców węglowych, służących ogrzewaniu nieruchomości znajdujących się na terenie miasta na ekologiczne źródła ogrzewania. Projektem objętych jest 277 odbiorców końcowych, którzy planują wymianę pieców w następującym zakresie:
- 138 nieruchomości – wymiana na piec na gaz ziemny/płynny
- 11 nieruchomości – wymiana na pompy ciepła
- 10 nieruchomości – podłączenie do sieci cieplnej
- 67 nieruchomości – wymiana na piec węglowy automatyczny 5 klasy
- 48 nieruchomości – wymiana na piec na biomasę
- 2 nieruchomości – wykonanie ogrzewania elektrycznego
- 1 nieruchomość – wykonanie ogrzewania olejowego.

www.zainwestujwekologie.pl

Jack

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyAnegdota teatralna o polskiej polityce

W jednym z warszawskich teatrów na próbie Kalina Jędrusik zapaliła papierosa. Na scenie nie wolno palić papierosów, więc szybko podszedł do nie strażak i powiedział: - Proszę zgasić papierosa, bo tu nie wolno palić!. A Jędrusik, jako Jędrusik, z wdziękiem odparła: - Odpier... się, strażaku! Ten oniemiał, strasznie się zamyślił, poszedł za kulisy i tam trwał jakiś czas. Potem nabrał powietrza, wrócił na scenę, ale tam już nie było Kaliny Jędrusik tylko Barbara Rylska. Jednak strażak tego nie zauważył, bo oczy zaszły mu bielmem z wściekłości. Krzyknął do Rylskiej: - Ja też potrafię przeklinać, ty ku...o stara! Kompletnie zdumiona pani Basia pobiegła do Edwarda Dziewońskiego, który był reżyserem spektaklu, i powiedziała mu, że strażak zwariował, bo ją zwyzywał bez żadnego powodu. Dziewoński strasznie się zezłościł, poszedł do strażaka i powiedział: - A pan jest c...j! Przy czym strażak na posterunku też już był inny. Więc tak wygląda życie polityczne w naszym kraju... Tę anegdotę opowiadał wielki polski aktor, Gustaw Holoubek.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u