Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności 25 mln 233 tys. 429 zł i 20 groszy! Tyle wygrał na "chybił-trafił" w Zduńskiej Woli!

25 mln 233 tys. 429 zł i 20 groszy! Tyle wygrał na "chybił-trafił" w Zduńskiej Woli!

lottoKolektura przy ulicy Osmolińskiej 4 w Zduńskiej Woli okazała się wyjątkowo trafnym wyborem dla gracza, który w miniony wtorek 5 września wysłał w niej kupon na "chybił-trafił" i wygrał podczas kumulacji 25.233.429,20 zł! I na razie nie wiadomo, czy szczęśliwiec grał, żeby wygrać, czy też był to przypadkowy traf. Zagrał, bo akurat była nagłaśniana w mediach 25-milionowa kumulacja!

 

To, jak podaje lotto.pl (więcej na: http://www.lotto.pl/lotto/aktualnosci/byl-wspanialy-wtorek-dla-graczy-lotto-padly-glowne-wygrane-w-lotto-lotto-plus-ekst) to dwunasta na liście najwyższych wygranych w Lotto. Szczęśliwe dla gracza ze Zduńskiej Woli liczby wylosowane przed godz. 22 we wtorek to: 6, 21, 24, 38, 40, 47. Wcześniej w Zduńskiej Woli padały już duże wygrane. Także dwie wielomilionowe „szóstki”: 7.913.910,30 zł 30 maja 2009 r. i 6.759.462,20 zł 23 lutego 2005 r. Wygrane poniżej 2.280 zł odebrać można w punktach LOTTO. W kasach Oddziałów Totalizatora Sportowego odebrać można wygrane każdej wysokości. Najbliższa jest w Łodzi. Kim jest ten szczęściarz, który wygrał taką górę pieniędzy? Na razie nie wiadomo. Ale mając na uwadze, jak baczni są zduńskowolanie i jak śledzą powodzenie finansowe swoich sąsiadów, wcześniej czy później pewnie nazwisko wyjdzie na jaw. Tak przynajmniej było podczas wylosowania poprzednich dwóch ,,szóstek''.

Jack.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u