Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Połączeni pasją do piłki nożnej

Połączeni pasją do piłki nożnej

pilkaNiezwykle interesująco zapowiada się I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego „POŁĄCZENI PASJĄ”, który odbędzie się w środę 13 września od godz. 10 na Kompleksie Boisk im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie.

Turniej Piłki Nożnej „POŁĄCZENI PASJĄ” to przedsięwzięcie, w którym wezmą udział trzy grupy sprawnościowe wyjątkowych piłkarzy. Pierwsza to drużyny reprezentujące OLIMPIADY SPECJALNE POLSKA. Druga grupa to zespoły dwunastolatków z akademii piłkarskich z województwa łódzkiego, a trzecią grupę stanowić będą ekipy AMP FUTBOL POLSKA. Turniej warto zobaczyć z wielu powodów. W pierwszej grupie obok ekip z Opoczna i Łodzi rywalizować będą także drużyny z uniejowskiego podwórka, czyli ze Stemplewa i Czepowa. W drugiej obejrzymy najstarszych piłkarzy Uniejowskiej Akademii Futbolu, czyli chłopców z rocznika 2005. Wyjątkowym elementem zawodów jest udział w trzeciej grupie piłkarzy AMP Futbolu Polska, tworzących reprezentację Polski, która w Uniejowie przygotowywać się będzie do Mistrzostw Europy w Turcji.

Turniej rozgrywany będzie zgodnie z zasadami rozgrywek drużyn 7-osobowych wraz z pełnym ceremoniałem zwyczajowo przyjętym podczas zawodów, których organizatorem są OLIMPIADY SPECJALNE POLSKA. Zmagania piłkarskie zakończy mecz PRZYJAŹNI z udziałem zawodników i wyjątkowych gości.

Turniej odbędzie się pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Łódzkiego – Witolda Stępnia, Burmistrza Uniejowa – Józefa Kaczmarka, zaprzyjaźnionych piłkarzy: Ewy Pajor i Euzebiusza Smolarka, a także Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Inicjatorem turnieju oraz jego organizatorem jest Uniejowskie Stowarzyszenie „Aktywni”. Współorganizatorami są: Województwo Łódzkie, Uniejów Uzdrowisko Termalne, PGK „Termy Uniejów” Sp. z o.o. oraz Instytut Zdrowia Człowieka – Uzdrowisko Uniejów Park. Wydarzenie polecamy wszystkim sympatykom futbolu!

(opr. Jack)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u