Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności O Stefanie Mrozińskim wspomnienie w sieradzkim muzeum

O Stefanie Mrozińskim wspomnienie w sieradzkim muzeum

mrozinskiMuzeum Okręgowe w Sieradzu organizuje w najbliższy w czwartek (14 bm. ) spotkanie poświęcone Stefanowi Mrozińskiemu. Zaplanowano je w budynku przy ul. Dominikańskiej 2 o godz. 13.

 

Stefan Mroziński był zasłużonym drukarzem i działaczowi społecznemu z Sieradza. We wrześniu tego roku przypada 95. rocznica jego urodzin. Stefan Mroziński uczył się zawodu drukarza przed wojną u księdza Aleksandra Brzezińskiego, a więc tam gdzie drukowano ,,Ziemię Sieradzką''. Więcej o bohaterze spotkania dowiedzą się wszyscy, którzy zechcą w czwartek przybyć do sieradzkiego muzeum.

Jack

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u