Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Muzeum to ja - powstaje film o Zduńskiej Woli

Muzeum to ja - powstaje film o Zduńskiej Woli

21617781_1408542045928717_3216911751977533214_nPowstaje filmu o Zduńskiej Woli, który nagrywany jest z projektu "Muzeum to ja!". Biorą w nim udział mieszkańcy tego miasta, głównie ci zrzeszeni w grupach rekonstrukcyjnych i amatorskich teatrach.

W projekt zaangażowali się m.in. członkowie: Towarzystwa Przyjaciół Zduńskiej Woli, Stowarzyszenia Złoty Krzyż, Grupy Rekonstrukcyjno - Historycznej "Chrobry I" oraz Teatru "Fundamentum" i "Face to Face" pod opieką Zbigniewa Rudeckiego. Plenerowe zdjęcia wykonywano m.in. w Muzeum - Domu Urodzenia Świętego Maksymiliana Marii Kolbego, w Kościele Ewangelicko - Augsburskim w Zduńskiej Woli. Realizatorom filmu pomagał także Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej Woli.

Jack

Fot.: Gabriela Górska, APKFilm, Teatr Fundamentum, Teatr Face to Face.

O tym jakie sceny dokładnie powstawały można przeczytać na blogu MHM: https://muzeumzdunskawola.blogspot.com/2017/09/muzeum-to-ja-kolejne-sceny-do-filmu-o.html

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u