Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Ambasador Iraku odwiedził Sieradz i Ceramikę Tubądzin

Ambasador Iraku odwiedził Sieradz i Ceramikę Tubądzin

WizytaW środę 11 października Ambasador Republiki Iraku w Polsce J.E. Asaad Abogulal był gościem w najnowszej fabryce płytek ceramicznych Grupy Tubądzin, mieszczącej się w Sieradzu - Zapuście.

 

Przyjął on zaproszenie właścicieli firmy – Joanny i Andrzeja Wodzyńskich, z którymi rozmawiał o możliwości eksportowania polskich produktów na Bliski Wschód. W spotkaniu uczestniczyli także: przewodniczący Rady Miasta Sieradza Mirosław Antoni Owczarek, prezydent Sieradza Paweł Osiewała, wiceprezydent Sieradza Rafał Matysiak oraz przedsiębiorcy z Sieradza, Błaszek i Wróblewa. Wcześniej J.E. Asaad Abogulal uczestniczył w Sesji Rady Miasta Sieradza.

Na fotografii od lewej: Samer Tui – pracownik działu konsularnego Ambasady Iraku, Ahmed al-Ani – I Sekretarz Ambasady Iraku i dyrektor działu inwestycji, J.E. Asaad Abogulal – Ambasador Republiki Iraku w Polsce, Andrzej Wodzyński – właściciel Grupy Tubądzin, Joanna Wodzyńska – właścicielka Grupy Tubądzin, Paweł Osiewała – Prezydent Miasta Sieradza. (opr. KJB)

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są pod linkiem: https://we.tl/t3eR9YIpYs (ważny 7 dni)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u