Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności DIAGNOZA LOKALNYCH ZAGROŻEŃ SPOŁECZNYCH W SIERADZU

DIAGNOZA LOKALNYCH ZAGROŻEŃ SPOŁECZNYCH W SIERADZU

sieradzUrząd Miasta Sieradza podpisał umowę z Małopolskim Centrum Profilaktyki z Krakowa na sporządzenie diagnozy zagrożeń społecznych mieszkańców Sieradza. Diagnoza posłuży do przygotowania programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych, programu przeciwdziałania przemocy oraz programu przeciwdziałania narkomanii na najbliższe lata na terenie naszego miasta.

 

Jak informuje Magdalena Sosnowska z Referatu Promocji UM w Sieradzu, w najbliższym czasie do sieradzkich szkół, do niektórych mieszkańców oraz sprzedawców napojów alkoholowych pojawią się ankiety diagnostyczne – w pełni anonimowe. Ich analiza pomoże nam rozpoznać problemy w zakresie uzależnień i szeroko rozumianych problemów społecznych mieszkańców miasta. UM prosi zatem o współpracę i odpowiedzi na pytania zawarte w formularzu.
Sporządzona diagnoza dostępna będzie na stronie internetowej Sieradza, a wszystkim instytucjom i organizacjom statutowo zajmującym się tą problematyką pozwoli właściwe ukierunkować podejmowane działania w najbliższej przyszłości.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDo redakcji przyszedł list

Redakcja poczytnego tygodnika otrzymała list od czytelniczki. Z pytaniem: Czy można jeść wszystkie grzyby?
Odpowiedź była lakoniczna: W zasadzie tak, ale niektóre tylko raz...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u