Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kolejna śmierć na torach w powiecie łaskim

Kolejna śmierć na torach w powiecie łaskim

policja2W sobotę, 28 października tuż po godz 12 w Sędziejowicach, w powiecie łaskim doszło do tragicznego wypadku. Pociąg relacji Zebrzydowice-Łęczyca potrącił mężczyznę na przejeździe kolejowym. Mężczyzna w wieku około 70 lat zginął na miejscu. Nieznane są jeszcze przyczyny zdarzenia.

Jak wstępnie ustalili policjanci, pociąg towarowy potrącił tam mężczyznę, który prawdopodobnie wszedł na torowisko w miejscu niedozwolonym. Policjanci ustalają jego tożsamość. Okoliczności tego wypadku będą wyjaśniane przez policję z Łasku pod nadzorem prokuratury.

To drugi w tym miesiącu tragiczny wypadek na torach w powiecie łaskim. 18 października około godziny 18.45 na szlaku kolejowym w Wiewiórczynie pociąg osobowy relacji Jelenia Góra - Białystok, śmiertelnie potracił leżącego na torowisku mężczyznę.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u