Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kolejna śmierć na torach w powiecie łaskim

Kolejna śmierć na torach w powiecie łaskim

policja2W sobotę, 28 października tuż po godz 12 w Sędziejowicach, w powiecie łaskim doszło do tragicznego wypadku. Pociąg relacji Zebrzydowice-Łęczyca potrącił mężczyznę na przejeździe kolejowym. Mężczyzna w wieku około 70 lat zginął na miejscu. Nieznane są jeszcze przyczyny zdarzenia.

Jak wstępnie ustalili policjanci, pociąg towarowy potrącił tam mężczyznę, który prawdopodobnie wszedł na torowisko w miejscu niedozwolonym. Policjanci ustalają jego tożsamość. Okoliczności tego wypadku będą wyjaśniane przez policję z Łasku pod nadzorem prokuratury.

To drugi w tym miesiącu tragiczny wypadek na torach w powiecie łaskim. 18 października około godziny 18.45 na szlaku kolejowym w Wiewiórczynie pociąg osobowy relacji Jelenia Góra - Białystok, śmiertelnie potracił leżącego na torowisku mężczyznę.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u