Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Tragedia w Woli Przedmiejskiej. Znaleziono zwłoki 14-latka z raną postrzałową!

Tragedia w Woli Przedmiejskiej. Znaleziono zwłoki 14-latka z raną postrzałową!

policja2Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 14-letniego chłopca z powiatu poddębickiego. Zwłoki nastolatka znalazł w Woli Przedmiejskiej przed godz. 7 rano w minioną sobotę (3 listopada) jeden z mieszkańców Uniejowa. W samochodzie fiat uno zaparkowanym na jednej z dróg prowadzących do Uniejowa. Chłopiec miał ranę postrzałową w okolicach mostka. Śledczy zabezpieczyli broń i amunicję.

 

 

- Śledztwo dotyczące zgonu małoletniego prowadzone jest wielotorowo; zarówno w kierunku narażenia na nieumyślne spowodowanie śmierci, jak i z uwzględnieniem tezy o samobójczej śmierci chłopca - wyjaśnia Jolanta Szkilnik, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sieradzu. W sprawie prowadzone są przesłuchania, śledczy analizują różne wersje zdarzenia. Zdaniem prokurator, kluczowe znaczenie dla odtworzenia przebiegu tragedii będzie mieć sekcja zwłok ofiary oraz analiza broni. Tę ponoć chłopak miał po zmarłym dziadku.

Nieoficjalnie mówi się, że nastolatek odjechał z domu samochodem bez wiedzy ojca. W tym też samochodzie znaleziono jego zwłoki. Udał się do lasu. Był ponoć pasjonatem polowań i w jednym z nich chciał uczestniczyć. Najprawdopodobniej, kiedy jechał boczną drogą samochód wpadł w dziurę, z głównej trasy przechylił pojazd, który wpadł do rowu i wówczas broń mogła wypalić. Także tę wersję tajemniczej śmierci sprawdza policja.

Kami S

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u