Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Władze Wielunia robią rozpoznanie chętnych do PROGRAMU MIESZKANIE PLUS. Czekają na wyniki ankiety

Władze Wielunia robią rozpoznanie chętnych do PROGRAMU MIESZKANIE PLUS. Czekają na wyniki ankiety

Wielu-ankietaSamorząd Wielunia przygotował dla mieszkańców ankietę, która pomoże określić skalę zainteresowania Programem MIESZKANIE PLUS. Opinie oraz zebrane informacje będą przydatne przy opracowywaniu koncepcji wdrażania programu i planowaniu realizacji kolejnych etapów przedsięwzięcia. Zainteresowani uczestnictwem w programie czas na wypełnienie ankiety mają do 31 grudnia.

 

Gmina Wieluń przystąpiła do programu Mieszkanie Plus, w ramach którego na działkach położonych przy ul. Sadowej w Wieluniu planowana jest budowa mieszkań. Zgodnie z założeniami programu lokale będą wykończone „pod klucz” a nieruchomości będą gotowe do zamieszkania. Przekazanie do eksploatacji pierwszych mieszkań planowane jest na 2019 rok. Oferta jest skierowana przede wszystkim do mieszkańców Gminy Wieluń, ale i dla tych, którzy w niedalekiej przyszłości chcą się w Wieluniu osiedlić się, mieszkać i pracować.

Lokale mieszkalne wybudowane w ramach programu Mieszkanie Plus, powstaną przede wszystkim z myślą o wynajmie. Możliwy będzie także wybór opcji „docelowego przeniesienia własności” po okresie od 20 lat do 30 lat najmu, który to okres zostanie określony po ustaleniu wartości inwestycji. W takiej sytuacji czynsz będzie wyższy o około 20 procent. Wskazane jest, aby zainteresowany podjął decyzję o wyborze „opcji” już w momencie przystąpienia do programu.

Ankieta musi zostać wypełniona przez jednego ze współmałżonków bądź osobę tworzącą gospodarstwo domowe, zainteresowane przystąpieniem do programu Mieszkanie Plus. Formularz ankiety dostępny jest pod linkiem:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4MD2hM06gLE7pD6sGYh4L2_GWJwfy08NKMTiDXxhpRX4wGg/viewform

Opr. KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRiposta menela

Menel spotyka kobietę na ulicy i uprzejmie zagaduje:
- Szanowna Pani taka miła! Da mi pani, proszę, złotówkę?
- Owszem, dam. Ale nie wyda jej pan na alkohol?
- Ależ skądże! Domek sobie kupię...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u