Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności "Wieszak ciepła" znów stanie w Wieruszowie

"Wieszak ciepła" znów stanie w Wieruszowie

wyminaciep-1Od wtorku 7 listopada przed budynkiem Miejsko–Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wieruszowie przy ul Rynek 21, od rana do godzin popołudniowych wystawiany będzie "Wieszak ciepła", na którym można pozostawić ubrania na jesienne i zimowe chłody, a osoby potrzebujące bez skrępowania będą mogły je zabrać za darmo. W czasie opadów deszczu lub śniegu wieszak będzie postawiony wewnątrz MGOPS, w korytarzu przy wejściu.

 

Zasady pomocy w akcji "Wymiana ciepła" są bardzo proste. Każdy, kto chce się podzielić ciepłymi rzeczami może zostawić je na wieszaku, a osoby, które potrzebują ciepłych ubrań mogą je wziąć. Chodzi przede wszystkim o czyste i w dobrym stanie kurtki, płaszcze, czapki, szaliki, rękawiczki i swetry. Cała wymiana odbywa się za darmo, a nagrodą dla „zostawiających” jest satysfakcja, że mogli pomóc potrzebującym. Podobna akcja ma także wkrótce ruszyć - jak w roku ubiegłym - także w Zduńskiej Woli.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u