Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności "Wieszak ciepła" znów stanie w Wieruszowie

"Wieszak ciepła" znów stanie w Wieruszowie

wyminaciep-1Od wtorku 7 listopada przed budynkiem Miejsko–Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wieruszowie przy ul Rynek 21, od rana do godzin popołudniowych wystawiany będzie "Wieszak ciepła", na którym można pozostawić ubrania na jesienne i zimowe chłody, a osoby potrzebujące bez skrępowania będą mogły je zabrać za darmo. W czasie opadów deszczu lub śniegu wieszak będzie postawiony wewnątrz MGOPS, w korytarzu przy wejściu.

 

Zasady pomocy w akcji "Wymiana ciepła" są bardzo proste. Każdy, kto chce się podzielić ciepłymi rzeczami może zostawić je na wieszaku, a osoby, które potrzebują ciepłych ubrań mogą je wziąć. Chodzi przede wszystkim o czyste i w dobrym stanie kurtki, płaszcze, czapki, szaliki, rękawiczki i swetry. Cała wymiana odbywa się za darmo, a nagrodą dla „zostawiających” jest satysfakcja, że mogli pomóc potrzebującym. Podobna akcja ma także wkrótce ruszyć - jak w roku ubiegłym - także w Zduńskiej Woli.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u