Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Potrącona na przejściu dla pieszych!

Potrącona na przejściu dla pieszych!

policja2Policjanci z Wielunia wyjaśniają okoliczności potrącenia na przejściu dla pieszych 18- letniej mieszkanki powiatu wieluńskiego. Do wypadku doszło 9 listopada o godz. 15.15 na ul. Warszawskiej w Wieluniu.

 

Z dotychczasowych ustaleń wieluńskich policjantów wynika, że kierująca Volkswagenem Polo potrąciła przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 18 – latkę. W wyniku tego zdarzenia dziewczyna doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Wieluńscy policjanci ustalają wszelkie okoliczności i przyczyny tego wypadku. Na kanwie tego wypadku policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. Przejścia dla pieszych to miejsca bardzo newralgiczne. Kierujący pojazdem zbliżając się do takiego miejsca ma obowiązek zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.

Natomiast pieszy powinien pamiętać, że korzystanie z wyznaczonego przejścia nie upoważnia go do wchodzenia na jezdnię bez upewnienia się, czy nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu, a przede wszystkim jego zdrowia i życia. Policjanci apelują o ostrożność i zachowanie zdrowego rozsądku.

KPP Wieluń

(opr. D)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRiposta menela

Menel spotyka kobietę na ulicy i uprzejmie zagaduje:
- Szanowna Pani taka miła! Da mi pani, proszę, złotówkę?
- Owszem, dam. Ale nie wyda jej pan na alkohol?
- Ależ skądże! Domek sobie kupię...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u