Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Potrącona na przejściu dla pieszych!

Potrącona na przejściu dla pieszych!

policja2Policjanci z Wielunia wyjaśniają okoliczności potrącenia na przejściu dla pieszych 18- letniej mieszkanki powiatu wieluńskiego. Do wypadku doszło 9 listopada o godz. 15.15 na ul. Warszawskiej w Wieluniu.

 

Z dotychczasowych ustaleń wieluńskich policjantów wynika, że kierująca Volkswagenem Polo potrąciła przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 18 – latkę. W wyniku tego zdarzenia dziewczyna doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Wieluńscy policjanci ustalają wszelkie okoliczności i przyczyny tego wypadku. Na kanwie tego wypadku policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. Przejścia dla pieszych to miejsca bardzo newralgiczne. Kierujący pojazdem zbliżając się do takiego miejsca ma obowiązek zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.

Natomiast pieszy powinien pamiętać, że korzystanie z wyznaczonego przejścia nie upoważnia go do wchodzenia na jezdnię bez upewnienia się, czy nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu, a przede wszystkim jego zdrowia i życia. Policjanci apelują o ostrożność i zachowanie zdrowego rozsądku.

KPP Wieluń

(opr. D)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u