Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności MUZEUM TO JA! NA TEJ PROJEKCJI W ZDUŃSKIEJ WOLI WARTO BYĆ! JEST GOTOWA!

MUZEUM TO JA! NA TEJ PROJEKCJI W ZDUŃSKIEJ WOLI WARTO BYĆ! JEST GOTOWA!

plakamediwW środę, 29 listopada (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7508-projekcja-qfilmu-o-zduskiej-woli-muzeum-to-jaq-ju-29-listopada) odbędzie się GALA FINAŁOWA DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU MUZEUM TO JA! (PROJEKCJA ZAMKNIĘTA). Ze względu na ogromną ilość osób biorących udział w tym projekcie - ponad 200 - miejsca na Galę Finałową zostały już zarezerwowane. Ale dla osób indywidualnych, zainteresowanych historią Zduńskiej Woli odbędzie się także seans dodatkowy: 11 GRUDNIA O GODZ. 19.30! Wstęp na to wydarzenie także w grudniu będzie bezpłatny!

 

Bilety - wejściówki będą do odbioru w Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola ul. Złotnickiego 7 od 4. grudnia. UWAGA! 1 osoba może odebrać max. 2 bilety! Od środy 29 listopada do połowy grudnia przed Zduńskowolskim Centrum Integracji “Ratusz”, stanie także EKSPOZYCJA “Podwórkowe muzeum”. Będą to cztery wystawy prezentowane wcześniej podczas projektu, m.in. na os. 1000-lecia czy na os. Karsznice. Film p.t. “Miejsce, w którym mieszkam” będzie dostępny poprzez YouTube na kanale Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola. Projekt został dofinansowany ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu "Patriotyzm Jutra" oraz Miasta Zduńska Wola. Podziękowania pomysłodawcy projektu, w tym Gabriela Górska kierują dla głównych partnerów projektu: Zduńskowolskiego Centrum Integracji "Ratusz" oraz Archiwum Państwowego w Łodzi Oddział w Sieradzu. O wszystkich dodatkowych seansach lub ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco za wiedzą pozyskaną od MHM. siewie.tv poleca szczególnie.

Podobne:
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7530-wyronienie-dla-muzealnikow-ze-zduskiej-woli
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7405-zduska-wola-w-niezwykym-filmie-ju-wkrotce-

(opr. sim)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyAnegdota teatralna o polskiej polityce

W jednym z warszawskich teatrów na próbie Kalina Jędrusik zapaliła papierosa. Na scenie nie wolno palić papierosów, więc szybko podszedł do nie strażak i powiedział: - Proszę zgasić papierosa, bo tu nie wolno palić!. A Jędrusik, jako Jędrusik, z wdziękiem odparła: - Odpier... się, strażaku! Ten oniemiał, strasznie się zamyślił, poszedł za kulisy i tam trwał jakiś czas. Potem nabrał powietrza, wrócił na scenę, ale tam już nie było Kaliny Jędrusik tylko Barbara Rylska. Jednak strażak tego nie zauważył, bo oczy zaszły mu bielmem z wściekłości. Krzyknął do Rylskiej: - Ja też potrafię przeklinać, ty ku...o stara! Kompletnie zdumiona pani Basia pobiegła do Edwarda Dziewońskiego, który był reżyserem spektaklu, i powiedziała mu, że strażak zwariował, bo ją zwyzywał bez żadnego powodu. Dziewoński strasznie się zezłościł, poszedł do strażaka i powiedział: - A pan jest c...j! Przy czym strażak na posterunku też już był inny. Więc tak wygląda życie polityczne w naszym kraju... Tę anegdotę opowiadał wielki polski aktor, Gustaw Holoubek.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u