Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności MUZEUM TO JA! NA TEJ PROJEKCJI W ZDUŃSKIEJ WOLI WARTO BYĆ! JEST GOTOWA!

MUZEUM TO JA! NA TEJ PROJEKCJI W ZDUŃSKIEJ WOLI WARTO BYĆ! JEST GOTOWA!

plakamediwW środę, 29 listopada (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7508-projekcja-qfilmu-o-zduskiej-woli-muzeum-to-jaq-ju-29-listopada) odbędzie się GALA FINAŁOWA DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU MUZEUM TO JA! (PROJEKCJA ZAMKNIĘTA). Ze względu na ogromną ilość osób biorących udział w tym projekcie - ponad 200 - miejsca na Galę Finałową zostały już zarezerwowane. Ale dla osób indywidualnych, zainteresowanych historią Zduńskiej Woli odbędzie się także seans dodatkowy: 11 GRUDNIA O GODZ. 19.30! Wstęp na to wydarzenie także w grudniu będzie bezpłatny!

 

Bilety - wejściówki będą do odbioru w Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola ul. Złotnickiego 7 od 4. grudnia. UWAGA! 1 osoba może odebrać max. 2 bilety! Od środy 29 listopada do połowy grudnia przed Zduńskowolskim Centrum Integracji “Ratusz”, stanie także EKSPOZYCJA “Podwórkowe muzeum”. Będą to cztery wystawy prezentowane wcześniej podczas projektu, m.in. na os. 1000-lecia czy na os. Karsznice. Film p.t. “Miejsce, w którym mieszkam” będzie dostępny poprzez YouTube na kanale Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola. Projekt został dofinansowany ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu "Patriotyzm Jutra" oraz Miasta Zduńska Wola. Podziękowania pomysłodawcy projektu, w tym Gabriela Górska kierują dla głównych partnerów projektu: Zduńskowolskiego Centrum Integracji "Ratusz" oraz Archiwum Państwowego w Łodzi Oddział w Sieradzu. O wszystkich dodatkowych seansach lub ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco za wiedzą pozyskaną od MHM. siewie.tv poleca szczególnie.

Podobne:
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7530-wyronienie-dla-muzealnikow-ze-zduskiej-woli
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7405-zduska-wola-w-niezwykym-filmie-ju-wkrotce-

(opr. sim)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZmyślna blondynka

Wśród gazetowych ogłoszeń, w dziale praca ukazał anons, że policja poszukuje ludzi do pracy.
Zgłosiły się trzy blondynki. Stanowisko było jedno, więc postanowiono więc wybrać w drodze małego testu kobietę najinteligentniejszą.
- Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam jak najwięcej o nim. Co się pani nasuwa, jakieś spostrzeżenia?
- Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Kandydatce podziękowano. Druga otrzymała takie samo polecenie.
Odpowiedź też była taka sama: Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Poproszono zatem trzecią kandydatkę.
Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu pewnego osobnika. Proszę powiedzieć nam o nim jak najwięcej. Co pani może powiedzieć o tej osobie na podstawie zdjęcia.
- Ten człowiek nosi szkła kontaktowe. Policjanci z komisji spojrzeli na panią zadziwieni. Sprawdzono w dokumentach: rzeczywiście mężczyzna nosi szkła kontaktowe!.
- No wspaniale! Gratulujemy! Jest pani przyjęta. Ale proszę powiedzieć, jak pani to wydedukowała?
- To proste. Ten człowiek nosi szkła kontaktowe, bo nie może nosić okularów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Przecież on ma tylko jedno ucho!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u