Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Karolina Kokocińska Miss Zduńskiej Woli i Powiatu Zduńskowolskiego'2017

Karolina Kokocińska Miss Zduńskiej Woli i Powiatu Zduńskowolskiego'2017

wyborynKarolina Kokocińska została Miss Zduńskiej Woli i Powiatu Zduńskowolskiego'2017! Ale przejdzie do historii jeszcze z dwóch powodów: koronę wręczała jej... siostra Anna Kokocińska, która ten tytuł zdobyła przed rokiem. Zaś tydzień wcześniej Miss Polonia została Agata Biernat, także zduńskowolanka, Miss Zduńskiej Woli 2004!

 

Tytuł I Wicemiss Zduńskiej Woli przyznano Wiktorii Michalak, zaś II Wicemiss – Ewelinie Mikołajewskiej. Wszystkie laureatki są uczennicami zduńskowolskich szkół średnich. Organizator szesnastu edycji tego konkursu piękności, Marek Tomaszewski, właściciel agencji Inter Craft ze Zduńskiej Woli może być zadowolony z tegorocznej Gali Miss Zduńskiej Woli i Powiatu Zduńskowolskiego. Dwanaście uroczych dziewcząt otrzymało nagrody i upominki od trzydziestu firm – sponsorów tej zabawy. Tyle było też tytułów głównych i komplementarnych! Co ciekawe, symboliczne upominki mikołajkowe w liczbie kilkuset (!) dostali od dziewcząt także goście gali.

Jak zawsze, najważniejszym sponsorem była Gatta. Widoczne były także inne firmy związane z tym konkursem od lat: Budvar, Grejdi i Firnaex. Informację filmową z wydarzenia, którego patronem medialnym było siewie.tv, pokażemy jeszcze dziś, zaś obszerny reportaż – za kilka dni.

Lek.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyAnegdota teatralna o polskiej polityce

W jednym z warszawskich teatrów na próbie Kalina Jędrusik zapaliła papierosa. Na scenie nie wolno palić papierosów, więc szybko podszedł do nie strażak i powiedział: - Proszę zgasić papierosa, bo tu nie wolno palić!. A Jędrusik, jako Jędrusik, z wdziękiem odparła: - Odpier... się, strażaku! Ten oniemiał, strasznie się zamyślił, poszedł za kulisy i tam trwał jakiś czas. Potem nabrał powietrza, wrócił na scenę, ale tam już nie było Kaliny Jędrusik tylko Barbara Rylska. Jednak strażak tego nie zauważył, bo oczy zaszły mu bielmem z wściekłości. Krzyknął do Rylskiej: - Ja też potrafię przeklinać, ty ku...o stara! Kompletnie zdumiona pani Basia pobiegła do Edwarda Dziewońskiego, który był reżyserem spektaklu, i powiedziała mu, że strażak zwariował, bo ją zwyzywał bez żadnego powodu. Dziewoński strasznie się zezłościł, poszedł do strażaka i powiedział: - A pan jest c...j! Przy czym strażak na posterunku też już był inny. Więc tak wygląda życie polityczne w naszym kraju... Tę anegdotę opowiadał wielki polski aktor, Gustaw Holoubek.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u