Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Karolina Kokocińska Miss Zduńskiej Woli i Powiatu Zduńskowolskiego'2017

Karolina Kokocińska Miss Zduńskiej Woli i Powiatu Zduńskowolskiego'2017

wyborynKarolina Kokocińska została Miss Zduńskiej Woli i Powiatu Zduńskowolskiego'2017! Ale przejdzie do historii jeszcze z dwóch powodów: koronę wręczała jej... siostra Anna Kokocińska, która ten tytuł zdobyła przed rokiem. Zaś tydzień wcześniej Miss Polonia została Agata Biernat, także zduńskowolanka, Miss Zduńskiej Woli 2004!

 

Tytuł I Wicemiss Zduńskiej Woli przyznano Wiktorii Michalak, zaś II Wicemiss – Ewelinie Mikołajewskiej. Wszystkie laureatki są uczennicami zduńskowolskich szkół średnich. Organizator szesnastu edycji tego konkursu piękności, Marek Tomaszewski, właściciel agencji Inter Craft ze Zduńskiej Woli może być zadowolony z tegorocznej Gali Miss Zduńskiej Woli i Powiatu Zduńskowolskiego. Dwanaście uroczych dziewcząt otrzymało nagrody i upominki od trzydziestu firm – sponsorów tej zabawy. Tyle było też tytułów głównych i komplementarnych! Co ciekawe, symboliczne upominki mikołajkowe w liczbie kilkuset (!) dostali od dziewcząt także goście gali.

Jak zawsze, najważniejszym sponsorem była Gatta. Widoczne były także inne firmy związane z tym konkursem od lat: Budvar, Grejdi i Firnaex. Informację filmową z wydarzenia, którego patronem medialnym było siewie.tv, pokażemy jeszcze dziś, zaś obszerny reportaż – za kilka dni.

Lek.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u