Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Karolina Kokocińska Miss Zduńskiej Woli i Powiatu Zduńskowolskiego'2017

Karolina Kokocińska Miss Zduńskiej Woli i Powiatu Zduńskowolskiego'2017

wyborynKarolina Kokocińska została Miss Zduńskiej Woli i Powiatu Zduńskowolskiego'2017! Ale przejdzie do historii jeszcze z dwóch powodów: koronę wręczała jej... siostra Anna Kokocińska, która ten tytuł zdobyła przed rokiem. Zaś tydzień wcześniej Miss Polonia została Agata Biernat, także zduńskowolanka, Miss Zduńskiej Woli 2004!

 

Tytuł I Wicemiss Zduńskiej Woli przyznano Wiktorii Michalak, zaś II Wicemiss – Ewelinie Mikołajewskiej. Wszystkie laureatki są uczennicami zduńskowolskich szkół średnich. Organizator szesnastu edycji tego konkursu piękności, Marek Tomaszewski, właściciel agencji Inter Craft ze Zduńskiej Woli może być zadowolony z tegorocznej Gali Miss Zduńskiej Woli i Powiatu Zduńskowolskiego. Dwanaście uroczych dziewcząt otrzymało nagrody i upominki od trzydziestu firm – sponsorów tej zabawy. Tyle było też tytułów głównych i komplementarnych! Co ciekawe, symboliczne upominki mikołajkowe w liczbie kilkuset (!) dostali od dziewcząt także goście gali.

Jak zawsze, najważniejszym sponsorem była Gatta. Widoczne były także inne firmy związane z tym konkursem od lat: Budvar, Grejdi i Firnaex. Informację filmową z wydarzenia, którego patronem medialnym było siewie.tv, pokażemy jeszcze dziś, zaś obszerny reportaż – za kilka dni.

Lek.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZmyślna blondynka

Wśród gazetowych ogłoszeń, w dziale praca ukazał anons, że policja poszukuje ludzi do pracy.
Zgłosiły się trzy blondynki. Stanowisko było jedno, więc postanowiono więc wybrać w drodze małego testu kobietę najinteligentniejszą.
- Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam jak najwięcej o nim. Co się pani nasuwa, jakieś spostrzeżenia?
- Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Kandydatce podziękowano. Druga otrzymała takie samo polecenie.
Odpowiedź też była taka sama: Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Poproszono zatem trzecią kandydatkę.
Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu pewnego osobnika. Proszę powiedzieć nam o nim jak najwięcej. Co pani może powiedzieć o tej osobie na podstawie zdjęcia.
- Ten człowiek nosi szkła kontaktowe. Policjanci z komisji spojrzeli na panią zadziwieni. Sprawdzono w dokumentach: rzeczywiście mężczyzna nosi szkła kontaktowe!.
- No wspaniale! Gratulujemy! Jest pani przyjęta. Ale proszę powiedzieć, jak pani to wydedukowała?
- To proste. Ten człowiek nosi szkła kontaktowe, bo nie może nosić okularów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Przecież on ma tylko jedno ucho!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u