Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Uniejów gminą na szóstkę!

Uniejów gminą na szóstkę!

rpJeszcze w Uniejowie nie opadły emocje po sukcesie w „Rankingu Rzeczpospolitej 2017”, w którym to zajął I miejsce za uzyskanie największych dochodów z funduszy pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz za podpisanie nowych umów na dotacje z funduszy strukturalnych. To było zaledwie kilka dni temu (więcej na: https://uniejow.pl/aktualnosci/i-miejsce-w-rankingu-samorzadow-dla-gminy-uniejow-za-najlepsze-wykorzystanie-srodkow-unijnych.html). A już mieszkańcy i władze samorządowe mają kolejne powody do radości. Bo gmina dopisała do bogatej już listy kolejne wyróżnienie. Została laureatem plebiscytu „Gmina na szóstkę”. I to w dwóch kategoriach!

 

„Gmina na szóstkę” to akcja promocji jednostek samorządu terytorialnego, zorganizowana wspólnie przez ,,Dziennik Łódzki'' i Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Celem przedsięwzięcia było pokazywanie, umacnianie i budowanie pozytywnego wizerunku gmin. W Łódzkiem nie brakuje samorządów, z których można być dumnym. Wiele z nich wyróżnia się aktywnością i pomysłowością mieszkańców. Są takie, które słyną z przedsiębiorczości i dbałości o inwestorów. Ale także takie, które mają wiele przyrodniczych perełek, są bogate w ofertę rekreacyjną, mogą im zazdrościć nawet najbardziej znane kurorty. Jest czym się chwalić i co promować…

Właśnie taka jest gmina Uniejów. Nagrodzona w dwóch kategoriach zwyciężyła jako gmina przyjazna turystom i także jako gmina przyjazna inwestorom. Dzięki wygranej będzie mogła jeszcze efektywniej promować poczynania samorządu, ponieważ nagrodą do każdego z obu tytułów jest voucher na reklamę w ,,Dzienniku Łódzkim'' oraz ,,Expressie Ilustrowanym'' oraz na stronach internetowych www.dzienniklodzki.pl, www.expressilustrowany.pl i www.naszemiasto.pl – każdy o łącznej wartości 15 tys. zł netto.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRiposta menela

Menel spotyka kobietę na ulicy i uprzejmie zagaduje:
- Szanowna Pani taka miła! Da mi pani, proszę, złotówkę?
- Owszem, dam. Ale nie wyda jej pan na alkohol?
- Ależ skądże! Domek sobie kupię...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u