Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Za 65 milinów złotych w Uniejowie powstanie Aparthotel „Termy Uniejów”!

Za 65 milinów złotych w Uniejowie powstanie Aparthotel „Termy Uniejów”!

widokInne gminy mogą tylko patrzeć z zazdrością na ciągle rozwijającą się gminę Uniejów! Nie dość, że zdobywa nagrody i wyróżnienia jedno po drugim, jest pierwszym w Polsce uzdrowiskiem termalnym, to ciągle nie spoczywa na laurach. W tej gminie wiedzą, jak wykorzystać do maksimum to, co dała matka Ziemia! Wiedzą też, jak do swoich pomysłów przyciągnąć prywatnych inwestorów!

 

Uroczystym podpisaniem umowy w uniejowskim zamku przypieczętowano 4 grudnia realizację inwestycji wartej ponad 65 mln złotych. Na mocy zawartego porozumienia już niebawem w strefie uzdrowiskowej A w Uniejowie powstanie Aparthotel „Termy Uniejów”. Obiekt będzie pierwszym w mieście tak nowoczesnym i wielofunkcyjnym kompleksem. Składającym się będzie z części hotelowej, konferencyjnej i rekreacyjnej, mogącym przyjąć duże grupy biznesowe nawet do 400 osób. Prezes Zarządu P.G.K. „Termy Uniejów” Sp. z o.o. w Uniejowie, Marcin Pamfil podpisał umowę na roboty budowlane z generalnym wykonawcą – firmą BUDIMEX S.A. z siedzibą w Warszawie. W imieniu generalnego wykonawcy umowę podpisali: Marek Janowski- dyrektor rejonu oraz Łukasz Liberski – dyrektor ds. handlowych. Generalny wykonawca inwestycji został wyłoniony w toku przetargu nieograniczonego. Przedmiotem zadania, którego podjął się generalny wykonawca, jest zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją obiektu Aparthotelu „Termy Uniejów” z restauracją, częścią konferencyjną i usługami towarzyszącymi oraz infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu, a także kompletnym wyposażeniem i uruchomieniem obiektu wraz z pozwoleniem na użytkowanie i kategoryzacją obiektu jako Hotel ****.

Łączna wartość przedsięwzięcia to 65.128.500 zł brutto. Inwestycja jest realizowana przez P.G.K. Termy Uniejów Sp. z o.o. w Uniejowie przy współfinansowaniu przez prywatnych inwestorów, lokujących środki finansowe w formie zakupu tak zwanych jednostek hotelowych. Termin zakończenia prac zaplanowano na 31 lipca 2019 roku.

źródło: uniejow.pl, opr.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRiposta menela

Menel spotyka kobietę na ulicy i uprzejmie zagaduje:
- Szanowna Pani taka miła! Da mi pani, proszę, złotówkę?
- Owszem, dam. Ale nie wyda jej pan na alkohol?
- Ależ skądże! Domek sobie kupię...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u