Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Przedświąteczny rozbójnik za kratkami

Przedświąteczny rozbójnik za kratkami

policjaAresztowano rozbójnika, który przed świętami napadł na sklep monopolowy w Zduńskiej Woli. Młody mężczyzna był pijany! 23 grudnia zduńskowolscy policjanci zatrzymali 23-latka podejrzanego o dokonanie tej kradzieży rozbójniczej. Na wniosek tamtejszej prokuratury mężczyzna został tymczasowo aresztowany. W związku z recydywą grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 15.

 

Do zdarzenia doszło dzień wcześniej po godzinie 20-ej w sklepie monopolowym. Po awanturze wywołanej ze sprzedawczynią, sprawca zabrał z szuflady plik banknotów, po czym uciekł ze sklepu. Za rozbójnikiem wybiegła ekspedientka. Po odnalezieniu mężczyzny w jednym z bloków na terenie osiedla Południe, odzyskała część skradzionej gotówki. Wtedy jednak sprawca grożąc użyciem przemocy chciał z powrotem odzyskać skradzione pieniądze w kwocie ponad tysiąca złotych. Awanturujący się mężczyzna został spłoszony przez mieszkańców bloku i uciekł.

Policjanci ustalili przebieg wydarzeń i rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Tuż po północy zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi podanemu przez ekspedientkę. Na widok policjantów mężczyzna zaczął uciekać. Nadaremnie. Na ulicy Łaskiej został zatrzymany. Był nietrzeźwy. Stężenie alkoholu w jego organizmie przekroczyło 0,8 promila. Po przedstawieniu zarzutów, na wniosek prokuratora, decyzją Sądu Rejonowego w Zduńskiej Woli sprawca kradzieży rozbójniczej został aresztowany.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspominki myśliwych

W parku na ławce siedzą dwaj starsi panowie i rozmawiają:
- Miał pan w młodości jakieś hobby? - pyta jeden z nich.
- O, niejedno! Ale najważniejsze to kobiety i polowanie.
- A na co pan polował?
- Na kobiety, szanowny kolego, na kobiety...!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u