Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Przedświąteczny rozbójnik za kratkami

Przedświąteczny rozbójnik za kratkami

policjaAresztowano rozbójnika, który przed świętami napadł na sklep monopolowy w Zduńskiej Woli. Młody mężczyzna był pijany! 23 grudnia zduńskowolscy policjanci zatrzymali 23-latka podejrzanego o dokonanie tej kradzieży rozbójniczej. Na wniosek tamtejszej prokuratury mężczyzna został tymczasowo aresztowany. W związku z recydywą grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 15.

 

Do zdarzenia doszło dzień wcześniej po godzinie 20-ej w sklepie monopolowym. Po awanturze wywołanej ze sprzedawczynią, sprawca zabrał z szuflady plik banknotów, po czym uciekł ze sklepu. Za rozbójnikiem wybiegła ekspedientka. Po odnalezieniu mężczyzny w jednym z bloków na terenie osiedla Południe, odzyskała część skradzionej gotówki. Wtedy jednak sprawca grożąc użyciem przemocy chciał z powrotem odzyskać skradzione pieniądze w kwocie ponad tysiąca złotych. Awanturujący się mężczyzna został spłoszony przez mieszkańców bloku i uciekł.

Policjanci ustalili przebieg wydarzeń i rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Tuż po północy zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi podanemu przez ekspedientkę. Na widok policjantów mężczyzna zaczął uciekać. Nadaremnie. Na ulicy Łaskiej został zatrzymany. Był nietrzeźwy. Stężenie alkoholu w jego organizmie przekroczyło 0,8 promila. Po przedstawieniu zarzutów, na wniosek prokuratora, decyzją Sądu Rejonowego w Zduńskiej Woli sprawca kradzieży rozbójniczej został aresztowany.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyW kwestii loda mama zdania nie zmieni...

Rzecz dzieje się w supermarkecie. Kilkuletni Jaś patrzy łakomym wzrokiem w lodówkę z lodami:
- Mamo, ja chcę loda?
- Nie!
- Mamooo! Ale ja bardzo chcę loda!!!
- Powiedziałam nie i już! - matka pozostaje nieugięta.
Oczy Jasia kierują się więc na ojca. A ten zbolałym głosem stwierdza:
- Jak mama mówi, że loda nie będzie, to uwierz mi, zdania nie zmieni...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u