Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zduńskowolanka z koncertem w wieluńskim muzeum

Zduńskowolanka z koncertem w wieluńskim muzeum

koncertplakatJoanna Aleksandrowicz – pochodząca ze Zduńskiej Woli 25-letnia wokalistka i aktorka wystąpi wraz z zespołem w koncercie noworocznym pt. „Piosenki z dawnych lat”, który odbędzie się w niedzielę, 7 stycznia w sali koncertowej Muzeum Ziemi Wieluńskiej. Artystce na scenie towarzyszyli będą: Tomasz Cyranowicz na basie, Patryk Sowała na perkusji i Szymon Szyszka na pianinie. Koncert odbędzie się pod patronatem burmistrza Wielunia, Pawła Okrasy.

 

Joanna Aleksandrowicz pierwszy koncert zagrała we współpracy z członkami zespołu Varius Manx w 2015 roku. Od tego czasu regularnie koncertuje. Jak mówi o sobie: - Moją ambicją jest zapewnienie słuchaczom wysokiej jakości brzmienia w połączeniu z niebanalnymi tekstami oraz wyrazistą interpretacją. Artystka współpracowała z Teatrem Muzycznym w Gdyni, Novą Sceną w Bydgoszczy oraz Teatrem V6 w Łodzi. Ponadto ma na swoim koncie udział w filmach m.in. Wojtka Smarzowskiego czy Marka Koterskiego. Podczas koncertu będzie można posłuchać pięknych melodii z dawnych lat, m.in. "Odkryjemy miłość nieznaną", "Jeśli Ty nie istniałbyś", walca z filmu "Noce i dnie" oraz wiele innych utworów. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Początek o godz. 17.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZaskakujące powitanie...

Mąż wraca do domu z pracy później niż zwykle.
Po cichu otwiera drzwi i wchodzi do sypialni.
Co widzi? Spod kołdry wystają cztery nogi zamiast dwóch.
Zdenerwowany bierze kij bejsbolowy zza drzwi i wali nim w kołdrę.
Po tak wyczerpującym zadaniu idzie do kuchni, żeby się czegoś napić.
Wchodzi, patrzy a tam siedzi jego żona i czyta gazetę i mówi:
- Cześć kochanie, przyjechali dziś Twoi rodzice i położyłam ich w naszej sypialni. Mam nadzieję, że już się przywitałeś...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u