Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności "Powiat Łaski - leży w sercu..." to hasło będzie promować powiat. Jest też nowe logo

"Powiat Łaski - leży w sercu..." to hasło będzie promować powiat. Jest też nowe logo

LOGO-RED-250x300Powiat łaski ma nowe logo i nowe hasło, które od tej pory będą wykorzystywane w jego promocji. 24 października 2017 r. Starostwo Powiatowe w Łasku ogłosiło konkurs na logo i hasło promujące Powiat Łaski. Tuż przed końcem minionego roku odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu.

 

Starosta Łaski powołał w tym celu komisję w skład której weszli m.in. przewodniczący Rady Powiatu Łaskiego Marek Aulak, dyrektor Łaskiego Domu Kultury Adam Łoniewski, naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Promocji i Ochrony Środowiska Małgorzata Mysur oraz Dariusz Cieślak, inspektor w tym wydziale. W kategorii „logo” do Starostwa wpłynęło w 36 propozycji od 10 uczestników konkursu. Po analizie prac komisja zdecydowała się wybrać projekt przygotowany przez Jakuba Pokorskiego z Gminy Buczek (zaprezentowane poniżej). Przyznano również wyróżnienia m.in. dla Łukasza Dukowicza z Piotrkowa Trybunalskiego oraz Krystiana Kolbe z Łodzi. W kategorii „hasło” zgłoszonych zostało 141 propozycji przesłanych przez sześciu uczestników. Zwycięzcą konkursu zostało hasło „Powiat Łaski – leży w sercu…” zgłoszone przez Łukasza Dukowicza z Piotrkowa Trybunalskiego. Wyróżnienia otrzymali Ewa Dobrowolska ze Zduńskiej Woli oraz Mirosław Nita z Bydgoszczy.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się w Starostwie Powiatowym w Łasku. Starosta Łaski Teresa Wesołowska i Wicestarosta Marek Krawczyk uhonorowali zwycięzców. Nagrodzili również Annę Melon, która została laureatem konkursu „Powiat Łaski wczoraj i dziś na fotografii”.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyW kwestii loda mama zdania nie zmieni...

Rzecz dzieje się w supermarkecie. Kilkuletni Jaś patrzy łakomym wzrokiem w lodówkę z lodami:
- Mamo, ja chcę loda?
- Nie!
- Mamooo! Ale ja bardzo chcę loda!!!
- Powiedziałam nie i już! - matka pozostaje nieugięta.
Oczy Jasia kierują się więc na ojca. A ten zbolałym głosem stwierdza:
- Jak mama mówi, że loda nie będzie, to uwierz mi, zdania nie zmieni...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u