Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Noworocznie w Łasku z "Różami Przedsiębiorczości" /fotorelacja/

Noworocznie w Łasku z "Różami Przedsiębiorczości" /fotorelacja/

26196247_1299338423543416_8384048178797643782_nRóża stała się symbolem Łasku. Latem jej krzewy zdobią miasto, a zimą różane statuetki wręczane są najbardziej przedsiębiorczym łaskowianom. Tak też było w tym roku!

 

Tradycyjne Spotkanie Noworoczne w Łaskim Domu Kultury było okazją by uhonorować tych, którzy w poprzednim roku szczególnie przyczynili się do promocji Łasku. Tego wieczoru główną salę wypełnili przedstawiciele władz, lokalni przedsiębiorcy i przyjaciele gminy. Podsumowano miniony rok i przedstawiono plany na najbliższą przyszłość. Podczas uroczystości już po raz trzeci wręczono nagrody Burmistrza Łasku „Roża Przedsiębiorczości”. Tegorocznymi laureatami zostali: w kategorii przedsiębiorstwo produkcyjne - Dom Mody Teresa Kopias; w kategorii przedsiębiorstwo usługowe - ELEKTROBUD Instalatorstwo Elektryczne Marian Janas, a w kategorii przedsiębiorstwo handlowe - MMER.

Podczas uroczystości nagrodzono także Karolinę Kubiak, sportsmenkę z Łasku, która w 2017 roku wywalczyła Mistrzostwo Świata w Kickboxingu największej światowej organizacji kickboxingu - World Association Kickboxing Organizations (WAKO). Część artystyczną uświetnił recital Roberta Moskwy. Spotkanie zwieńczył toast i życzenia od wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Łasku Józefa Rychlika.

(opr. KaMi S)

Fot. Gmina Łask/FB

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZaskakujące powitanie...

Mąż wraca do domu z pracy później niż zwykle.
Po cichu otwiera drzwi i wchodzi do sypialni.
Co widzi? Spod kołdry wystają cztery nogi zamiast dwóch.
Zdenerwowany bierze kij bejsbolowy zza drzwi i wali nim w kołdrę.
Po tak wyczerpującym zadaniu idzie do kuchni, żeby się czegoś napić.
Wchodzi, patrzy a tam siedzi jego żona i czyta gazetę i mówi:
- Cześć kochanie, przyjechali dziś Twoi rodzice i położyłam ich w naszej sypialni. Mam nadzieję, że już się przywitałeś...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u