Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Areszt dla gwałciciela i zabójcy trzylatka z Wieruszowa przedłużony o trzy miesiące

Areszt dla gwałciciela i zabójcy trzylatka z Wieruszowa przedłużony o trzy miesiące

zgwalcil-i-zabil-3-letniego-nikosia_28372357Sąd Okręgowy w Sieradzu przedłużył tymczasowy areszt wobec Steve V., podejrzanego o zabójstwo dziecka na terenie Wieruszowa. Steve V. spędzi za kratkami kolejne trzy miesiące. Do 15 marca.

 

W Wieruszowie ludzie wciąż nie mogą uwierzyć, że w ich mieście działał pedofil, gwałciciel i jednocześnie zabójca! 3-letni Nikoś zmarł 30 września 2017 r. Niespełna dobę po tym, jak został przetransportowany ze szpitala w Wieruszowie do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

1 stycznia minął okres tymczasowego aresztowania Kanadyjczyka, który dopuścił się wielokrotnego zgwałcenia dziecka i tym samym doprowadził do śmierci 3-letniego Nikosia z Wieruszowa (http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7326-areszt-dla-portugalczyka-winnego-mierci-nikosia-z-wieruszowa-nowe-fakty-o-oprawcy-uczy-angielskiego-dzieci). Ze względu na toczące się nadal postępowanie, sąd podjął decyzję o przedłużeniu aresztowania o kolejne trzy miesiące.

- Trwają badania dowodów i zabezpieczonych śladów przez biegłych z medycyny sądowej, DNA, toksykologii, informatyki. Na drugą połowę stycznia zaplanowano badanie seksuologiczne podejrzanego – podaje Jolanta Szkilnik, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Sieradzu. - W sprawie będzie akt oskarżenia, którego termin przewidywany jest w czasie nie krótszym niż kilka miesięcy – dodaje prokurator. Podejrzanemu 25-letniemu mężczyźnie, który związał się z mieszkanką gminy Wieruszów, w październiku ogłoszono zarzut zbrodni zabójstwa ze zgwałceniem i znęcanie się nad osobą nieporadną ze względu na wiek, 3-letnim synem konkubiny. Do tych czynów mężczyzna, nauczyciel języka angielskiego, dopuścił się pod nieobecność Żanety, matki chłopczyka. Chodzi o okres co najmniej od 26 do 29 września ubiegłego roku. Choć biegli badają, czy podobnych bezeceństw Steve V. nie dopuszczał się wcześniej!

Przypomnijmy, że lekarze, którzy próbowali ratować życie chłopca w łódzkim szpitalu przyznawali, że dawno nie widzieli tak skatowanego dziecka. Miał liczne siniaki na całym ciele - szczególnie na podbrzuszu i w okolicach bioder, dużego krwiaka na czole, guzy na główce. Ślady pobicia pochodziły z różnych okresów, a to może świadczyć o tym, że Steve V. znęcał się nad dzieckiem swojej partnerki nie tylko raz, gdy malec stracił przytomność.

Mimo fachowej pomocy lekarzy i operacji dziecka nie udało się uratować. Przyczyną zgonu był m.in. uraz czaszkowo-mózgowy z obfitym krwawieniem. Zbrodnia z art. 148 § 2 pkt 2 kk zagrożona jest karą pozbawienia wolności nie niższą niż lat 12, karą 25 lat pozbawienia wolności albo dożywotniego pozbawienia wolności. Podejrzany nie przyznał się i złożył wyjaśnienia przedstawiając swoją wersję zdarzeń.

Więcej o tej bulwersującej sprawie na siewie.tv:
http://www.siewie.tv/wideo/reportaze/7322-morderca-3-latka-z-wieruszowa-aresztowany
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7321-oprawca-pobitego-i-zgwaconego-3-latka-z-wieruszowa-usysza-zarzuty

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRiposta menela

Menel spotyka kobietę na ulicy i uprzejmie zagaduje:
- Szanowna Pani taka miła! Da mi pani, proszę, złotówkę?
- Owszem, dam. Ale nie wyda jej pan na alkohol?
- Ależ skądże! Domek sobie kupię...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u