Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Darmowa pomoc prawna w powiecie zduńskowolskim

Darmowa pomoc prawna w powiecie zduńskowolskim

temida-nimfaW powiecie zduńskowolskim także i w tym roku będą działać punkty nieodpłatnej pomocy prawnej. Można będzie z niej skorzystać w Zduńskiej Woli, Szadku i Zapolicach.

Z takiej pomocy korzystać mogą:
- osoby do 26. roku życia,
- osoby posiadające ważną Kartę Dużej Rodziny,
- seniorzy po ukończeniu 65 lat,
- osoby fizyczne, którym w okresie roku poprzedzającego zostało przyznane świadczenie z pomocy społecznej na podstawie ustawy o pomocy społecznej,
- kombatanci,
- weterani,
- zagrożeni lub poszkodowani katastrofą naturalną, klęską żywiołową lub awarią techniczną,
- kobiety w ciąży.

Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej:

Zduńska Wola
Budynek Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, ul. Żeromskiego 3 a. Punkt czynny: poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 8-12; w środy w godz. 11-15. Punkt prowadzony przed adwokatów i radców prawnych. Radca prawny - Anna Bator-Potrykus, adwokat - Blanka Kowalczyk-Mizerska, adwokat - Anna Hillebrand.

Szadek
Budynek Urzędu Gminy i Miasta w Szadku, ul. Warszawska 3 (sala USC), punkt czynny: poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki w godz. 9-13, środy w godz. 13-17. Punkt prowadzony przed adwokatów i radców prawnych. Radca prawny - Karolina Wilk, adwokat - Marcin Kurzawa, adwokat - Janusz Byczyński.

Zapolice
Budynek Urzędu Gminy Zapolice, ul. Plac Strażacki 5 (pokój nr 17 - pierwsze piętro), punkt czynny: poniedziałki w godz. 12-16, wtorki w godz. 11.30 - 15.30, środy i czwartki w godz. 8-12, piątki w godz. 11-15. Punkt prowadzony jest przez Organizację Pozarządową Młodzi Ludziom, Borysław 49, 96-130 Głuchów. Radca prawny - Anna Palinceusz.

Opr. KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u