Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Statuetki "Przyjaciel Samorządu Powiatu Łaskiego" wręczone

Statuetki "Przyjaciel Samorządu Powiatu Łaskiego" wręczone

26733543_2075679489378921_2081655579698013723_nTeresa Wesołowska, starosta powiatu łaskiego podsumowała działalność tej jednostki samorządowej w 2017 roku! Spotkanie było okazją do uhonorowania osób, które w szczególny sposób przyczyniły się do promocji powiatu.

 

Statuetki "Przyjaciel Samorządu Powiatu Łaskiego" otrzymali: Sławomir Łyżwa (zakład ślusarski), Paweł Błoński (zakład kamieniarski), Urszula i Piotr Bołtromiukowie (firma Boltim - Pec), Andrzej Michalak (Pośrednictwo Przewozowe Kasi-Trans), Ośrodek Wypoczynkowy Michałówka oraz starosta zduńskowolski Wojciech Rychlik. Wręczono też wyróżnienia dla osób, które bezinteresownym zaangażowaniem wspierały inicjatywy samorządu powiatu łaskiego. Za rok 2107 otrzymali je: Orkiestra Dęta OSP Kwiatkowice, Mariusz Podedworny, Beata Magdziak, Wojciech Kłos, Urszula Olejniczak i Anna Kowalczyk. Spotkanie było także okazją do uhonorowania przedsiębiorców, którzy zaangażowali się w organizowaną przez Caritas Archidiecezji Łódzkiej akcję "Serce na Gwiazdkę" na terenie powiatu łaskiego. Byli to Maciej Stec, Jacek Bujnowski, Andrzej Kaczmarek, Krzysztof Białkowski, Przemysław Rusiecki, Wojciech Pokora, Anita i Tomasz Wawrzyniak, Maciej Wawrzyniak, Małgorzata i Marek Dolata, Ewa i Jarosław Buss, Zbigniew Czyżak, Dariusz Czyżak, Bogdan Wasilewski, Tamara Szymko, Mariola Kęska, Andrzej Wiśniewski, Teresa Kopias, Izabela Bogusławska, Wojciech Kieraś, Izabela Rykała, Ireneusz Krawczyk, zespół muzyczny Medium, Marian Janas oraz Biuro Brokerów Ubezpieczeniowych Maxima Fides.

- Dziękuję wszystkim za obecność i uświetnienie uroczystości. Gratuluję laureatom statuetek i wyróżnień. Szczególne podziękowania kieruję do zespołów Ziemia Sędziejowicka, Mali Sędziejowiczanie i Dzieci z Doliny Grabi, które promowały nasz powiat podczas ubiegłorocznych Dożynek Wojewódzkich, a na gali przygotowały część artystyczną - podziękowała na swoim profilu na FB starosta Teresa Wesołowska.

KaMi S

Fot. z profilu Teresa Wesołowska

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksyjna przygoda u dentysty

Siedziałam w poczekalni u dentysty, do którego przyszłam po raz pierwszy. Z nudów rozglądałam się. Zauważyłam na ścianie dyplom ukończenia studiów, na którym figurowało jego imię i nazwisko. Wtedy przypomniał mi się wysoki, przystojny, ciemnowłosy chłopak o tym samym imieniu i nazwisku, który chodził ze mną do tego samego liceum jakieś 30 lat temu.
Czyżby mój nowy dentysta był tym chłopakiem, w którym się nawet trochę podkochiwałam?
Jednak kiedy go zobaczyłam, szybko porzuciłam te myśli.
Ten prawie łysy facet z siwymi włosami, wydatnym brzuszkiem i twarzą pełną zmarszczek był zbyt stary, by mógł być moim kolegą ze szkoły.
A może jednak? Po tym, jak mi przejrzał zęby, zapytałam go, czy nie chodził przypadkiem do XXVI LO.?
Tak. Owszem, chodziłem i byłem nawet jednym z najlepszych uczniów, zarumienił się.
A w którym roku Pan zdawał maturę? - zapytałam.
- W siedemdziesiątym czwartym. A dlaczego Pani pyta?
- Ach, to Pan był w mojej klasie! - powiedziałam zachwycona.
Wtedy dentysta zaczął mi się uważnie przyglądać.
Po chwili ten grubawy, pomarszczony staruszek zapytał:
- A czego Pani uczyła?...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u