Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Sprzęt za 1,5 mln zł dla zduńskowolskiego szpitala

Sprzęt za 1,5 mln zł dla zduńskowolskiego szpitala

26239875_785436384981029_1883573470970030377_nNajprawdopodobniej jeszcze przed wakacjami do zduńskowolskiego szpitala powiatowego trafi specjalistyczny sprzęt wart 1,5 mln zł. To zasługa posła Prawa i Sprawiedliwość, Grzegorza Schreibera.

 

Na swoim profilu na FB poseł poinformował: "Jest mi niezmiernie miło poinformować, że na wczorajszym (11 bm.) posiedzeniu Sejmu, przyjęto zgłoszoną przeze mnie poprawkę do budżetu Państwa na 2018 rok, dzięki której zduńskowolski szpital wzbogaci się o najwyższej klasy specjalistyczny sprzęt medyczny. Chodzi o gastrofiberoskop, kolonofiberoskop z torem wizyjnym, rektoskop, bronchofiberoskop, aparat USG dla badań ginekologicznych i karetkę specjalistyczną. Wartość nowego sprzętu to ok. 1,5 mln złotych! Najważniejsze dla mnie jest to, że uda się zwiększyć dostępność i poprawić jakość badań przewodu pokarmowego czy oddechowego przy wykrywaniu m.in. nowotworów jelita grubego. Dotyczy to również nowotworów ginekologicznych."

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u