Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Janusz P., król Klonowej wolny od zarzutów pedofilii

Janusz P., król Klonowej wolny od zarzutów pedofilii

19554920_1961046170888572_8251623188439824703_n59-letni Janusz P. znany jako Książę Janusz Samozwańczy z Klonowej jest bardzo barwną postacią w mediach od wielu, wielu lat. Znany był z wielu protestów, zarówno w Polsce, jak i we Francji, gdzie kilka lat mieszkał. Był m.in. oskarżony o naruszenie nietykalności cielesnej w Sieradzu byłego Premiera RP Leszka Millera. (http://siewie.tv/artykuly/felietony/2445-malowany-ptak-z-klonowej-nie-radzi-sobie-z-yciem; http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/2422-zamach-na-millera-w-sieradzu; http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/2442-czerwony-jele-czyli-janusz-pijanka-znow-w-konflikcie-z-prawem; http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/2427-ksi-janusz-samozwaczy-zatrzymany-za-atak-na-leszka-millera-postawiono-mu-zarzuty; http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/2427-ksi-janusz-samozwaczy-zatrzymany-za-atak-na-leszka-millera-postawiono-mu-zarzuty).

 

Skarżył się na portalach społecznościowych przez wiele lat na swoją bezdomność, na brak środków do życia. Na żonę... Wszystkie te smutki okraszał jednak - rzekomo nie mając prądu i dostępu do internetu wieloma zdjęciami i filmami. Podejrzewany był także o pedofilię, po tym, jak na swoim profilu na Facebook'u opublikował zdjęcia swojej córeczki. Między innymi dziecka w trakcie kąpieli oraz przebierania i przewijania. Chodzi o sprawę z końca 2014 r. Janusz P. zabrał wówczas małą córkę i wyjechał z nią do Francji. Potem na jego profilu na FB pojawiło się kilkadziesiąt zdjęć z nagą dziewczynką. Sprawą zainteresowały się różne instytucje, między innymi Stowarzyszenie Stop Demoralizacji Dzieci w Internecie, Rzecznik Praw Dziecka oraz francuska policja. Janusz P. został oficjalnie oskarżony przez francuski wymiar sprawiedliwości o pedofilię. Sprawę mężczyzny rozpoznawał Sąd Rejonowy w Sieradzu. I wydał wyrok uniewinniający Oto co "bohater" tych oskarżeń napisał w oficjalnym oświadczeniu po wyroku (zachowano pisownię oryginalną):

"List Otwarty:
Dzis w sadzie rejonowym w Sieradzu wydzial Karny sad uniewinnil mnie od zarzutu (sic!) ,,pedofili,, oraz w pozniejszym terminie gdy prokuratura sieradzka chciala zrzucic na mnie zarzut chociarz,,pornografii dzieciecej,, rowniez od tego zarzutu! Po trwajacej ponad 4 lata i 1 miesiacu procesie zdieto ze mnie ten ochydny zarzut! Gdy w ,,wyroku,, uslyszalem slowo..;UNIEWINNIONY same lzy ciekly mi z oczu! Jak to?Cztery Lata cierpien o nic?!Nic sie dla nich nie stalo?! A Ukraina? ,,zona,, wykorzystala wszystko!Do dzis publicznie i prywatnie nazywa mnie,,pedofilem,,!!?Jak to a Ludzie z Facebooka?Zlikwidowano nmi ze 4 strony Facebooka po kolei ktore zamieszczalem!A 8 razy pobicie na Ukrainie i uczynienie inwalida to Nic?! ,,N&asz dziennik,, i ,,nasze radio,, Sieradz nie chca wydrukowac mego platnego ogloszenia o tym polowicznym Zwyciestwie?!!! W jakim Kraju my zyjemy?!

Tylko SKANDALE sie licza a PRAWDA nie ma swego naleznego jej Miejsca na Piedestale?! W sadzie bylem z klownem w poiropuszu indianskim,ktory pod grozba kary kazano mi zdiac ale mycke zydowcka,,jarmulke,, pozwolono na glowie zostawic,ktora skrylem pod pioropuszem na glowie! Gratulacje dla sedzi Swiatla i mego adwokata z urzedu Lukasza Haassa!Hokka hey!HOWGH!"

Wyrok w procesie Janusza P. jest nieprawomocny.

KaMi S

Fot. https://www.facebook.com/profile.php?id=100009496236926&ref=br_rs

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u