Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Rekrutacja do sieradzkich szkół i przedszkoli

Rekrutacja do sieradzkich szkół i przedszkoli

sieradzZarządzeniem Prezydenta Miasta Sieradza z 26.stycznia br. ustalone zostały terminy rekrutacji do szkół podstawowych i przedszkoli na rok szkolny 2018/19.

 

Jak informuje nas Michał Sitarek z Referatu Promocji UM w Sieradzu, wnioski o przyjęcie do klasy pierwszej szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata kryteriów rekrutacji składać można w terminie od 1 marca do 15 marca 2018 r.; Wnioski o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata kryteriów rekrutacji - od 5 do 21 marca. Pełna treść zarządzeń dostępna jest na BIP Urzędu Miasta Sieradza.

Przed rozpoczęciem rekrutacji do klas pierwszych sieradzkich szkół podstawowych oraz do sieradzkich przedszkoli na stronie internetowej Urzędu Miasta Sieradza dostępne będą odpowiednie druki wniosków.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u