Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Znowu pożar w wieruszowskiej fabryce

Znowu pożar w wieruszowskiej fabryce

strazW jednym z zakładów produkcyjnych w Wieruszowie doszło wczoraj do groźnego pożaru. Ogień zajął sortownię i suszarnię.

 

- Do zdarzenia zostały zadysponowane cztery zastępy PSP oraz trzy zastępy OSP z gminy Wieruszów, a dokładnie z Wieruszowa, Wyszanowa i Podzamcza. Wstępną przyczyną pożaru, jaka została ustalona wspólnie z pracownikami zakładu, był prawdopodobnie zapłon technologiczny. Straty zostały oszacowane wstępnie na 35 tysięcy złotych. Uratowane mienie wyceniono na 5 milionów złotych. Po przybyciu pierwszych zastępów z PSP okazało się, że trzy osoby są poszkodowane. Dwie osoby miały poparzenia rąk, jedna poparzenia rąk i twarzy. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala w Kępnie - mówił w Radiu Ziemi Wieluńskiej Grzegorz Misiek - p.o. komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u