Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nerwowy spacer z marihuaną

Nerwowy spacer z marihuaną

policjasieradzFatalnie będzie wspominał wieczorny spacer pewien młody mieszkaniec Sieradza. Młodzieniec miał pecha, bo trafił na niezwykle podejrzliwych policjantów.

 

5 lutego około godziny 21 policjanci wydziału kryminalnego sieradzkiej komendy patrolowali rejon starego miasta. W pewnym momencie na ulicy Rzecznej zauważyli znanego sobie młodego mieszkańca Sieradza. Na ich widok mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać, więc policjanci postanowili dokonać jego kontroli. Już po chwili dowiedzieli się jaka była przyczyna jego niespokojnego zachowania. W podszewce jego kurtki znaleźli torebkę foliową wypełnioną prawie 50 gramami marihuany. Kilkanaście minut później w trakcie przeszukania mieszkania podejrzanego, policjanci znaleźli kolejną dilerkę z niewielką ilością suszu marihuany. Resztę nocy 21 – letni mieszkaniec Sieradza spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał on zarzut posiadania środków odurzających za co mu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u