Strona główna Artykuły Aktualności Udany sparring MKS Zduńska Wola

Udany sparring MKS Zduńska Wola

DSC09825Drużyna seniorów MKS Zduńska Wola rozegrała kolejny sparing przed rozgrywkami ligowymi, które rozpoczną się 17 marca. Tym razem sparingpartnerem była drużyna MULKS z Łasku, prowadzona przez Pawła Nowaka.

Ale to MKS na czele trenerem Rafałem Bartonem już w pierwszej połowie objął wysokie prowadzenie 4:0, a cały mecz wygrał 7:1. Bramki dla MKS strzelili Filip Jaszczak, Mateusz Wroński (k) i Witold Kubiak, zaś goście odpowiedzieli jednym celnym trafieniem Wiktora Marciniaka . W drugiej połowie padły jeszcze trzy gole dla gospodarzy spotkania, po strzałach Filipa Jaszczaka , Jakuba Pilarskiego i kolejnego zawodnika testowanego. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:1 dla MKS.

MKS Zduńska Wola - MULKS Łask 7:1 (4:1)

Bramki : Filip Jaszczak x2 , Witold Kubiak , zawodnik testowany , Mateusz Wroński (k) , Jakub Pilarski , zawodnik testowany - Wiktor Marciniak .

MKS Zduńska Wola rozegra kolejne sparingi a przeciwnikami będą zespoły : 17/18 Luty – TS Janiszewice 24/25 Luty -Włókniarz Konstantynów 3/4 Marzec- GKS Bełchatów Juniorzy 10/11 Marzec - LKS Rosanów