Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Udany sparring MKS Zduńska Wola

Udany sparring MKS Zduńska Wola

DSC09825Drużyna seniorów MKS Zduńska Wola rozegrała kolejny sparing przed rozgrywkami ligowymi, które rozpoczną się 17 marca. Tym razem sparingpartnerem była drużyna MULKS z Łasku, prowadzona przez Pawła Nowaka.

 

Ale to MKS na czele trenerem Rafałem Bartonem już w pierwszej połowie objął wysokie prowadzenie 4:0, a cały mecz wygrał 7:1. Bramki dla MKS strzelili Filip Jaszczak, Mateusz Wroński (k) i Witold Kubiak, zaś goście odpowiedzieli jednym celnym trafieniem Wiktora Marciniaka . W drugiej połowie padły jeszcze trzy gole dla gospodarzy spotkania, po strzałach Filipa Jaszczaka , Jakuba Pilarskiego i kolejnego zawodnika testowanego. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:1 dla MKS.

MKS Zduńska Wola - MULKS Łask 7:1 (4:1)

Bramki : Filip Jaszczak x2 , Witold Kubiak , zawodnik testowany , Mateusz Wroński (k) , Jakub Pilarski , zawodnik testowany - Wiktor Marciniak .

MKS Zduńska Wola rozegra kolejne sparingi a przeciwnikami będą zespoły : 17/18 Luty – TS Janiszewice 24/25 Luty -Włókniarz Konstantynów 3/4 Marzec- GKS Bełchatów Juniorzy 10/11 Marzec - LKS Rosanów

Lech Kulma

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u