Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Już drugi w lutym napad rozbójniczy w Wieluniu. Ofiarami są kobiety

Już drugi w lutym napad rozbójniczy w Wieluniu. Ofiarami są kobiety

policja2Do kolejnego w tym miesiącu napadu doszło w okolicach garaży, w pobliżu dawnego cmentarza ewangelickiego w Wieluniu. 19 lutego o godzinie 13 w pobliżu tego miejsca zaatakowano kolejną kobietę - 65-latkę. Sprawca uderzył ją butelką w głowę, ukradł torebkę i uciekł. Do podobnego napadu doszło 9 lutego. Wówczas ofiarą nieznanego do tej pory sprawcy padła 25-latka. Mężczyzna pobił ją i uciekł.

 

- Policja poszukuje mężczyzny, który dopuścił się rozboju, do którego doszło tym razem od strony ulicy POW, na wysokości cmentarza i blaszanych garaży. Apelujemy też o zachowanie ostrożności w tym rejonie miasta. Zwłaszcza o zmierzchu - potwierdza Katarzyna Grela, rzecznik prasowy wieluńskiej policji.

Niewykluczone, że w obu napadach mowa o tym samym mężczyźnie. Policję upewnia w tym podobny sposób działania. 9 lutego zaatakował o godz. 17.10 przy garażach obok dawnego cmentarza ewangelickiego. Sprawca uderzył wówczas kobietę w tył głowy kamieniem. Kiedy upadła na ziemię, zaczął ją kopać, a chwilę później zabrał jej torebkę i uciekł. Poturbowaną kobietę zauważyli przechodzący w pobliżu mieszkańcy, którzy wezwali policję. Poszkodowana trafiła do szpitala.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u