Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wspierajmy kulturę

Wspierajmy kulturę

IMG_2735Wspieranie działań kulturalnych w województwie łódzkim pod takim hasłem Łódzki Dom Kultury wraz z Zespołem Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu zorganizował spotkanie dotyczące rozwoju kultury i współpracy międzysektorowej w województwie łódzkim.

 

W spotkaniu w Zespole Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu wzięli udział przedstawiciele instytucji kultury, organizacji seniorskich oraz organizacji pozarządowych. Zaprezentowana przez ŁDK oferta obejmowała m.in. projekty, konkursy, festiwale oraz przeglądy kierowane do wszystkich grup wiekowych.

Jak informuje Malwina Paroń z ŁDK, celem spotkania było zachęcenie instytucji z województwa do włączenia się we wspólną realizację projektów oraz zaangażowania do uczynnego udział w wydarzeniach o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim, planowanych na najbliższy rok. Przedstawiciele ŁDK zaprezentowali również kilka nowości w sieci jakie zostały wprowadzone na prośbę lokalnych instytucji m.in. na stronie www.regionkultury.pl dodano zakładkę „Fundusze na kulturę”, która na bieżąco uzupełniana jest o informacje dotyczące aktualnych grantów na projekty kulturalne. W trakcie spotkania została poruszona również istota i rola profesjonalizacji kadr kultury oraz zaprezentowana oferta Regionalnej Akademii Kadr Kultury. Integralną częścią była również dyskusja, która umożliwiła rozpoczęcie rozmów nad możliwościami współpracy pomiędzy instytucjami.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele sektora kultury z powiatu sieradzkiego i poddębickiego.

(opr.KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u