Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kradł lampy z drogi S8

Kradł lampy z drogi S8

259-55501Policjanci z KPP w Sieradzu zatrzymali 20-latka, który ukradł z trasy S-8 aż 58 lamp o wartości 5800 złotych. Kilka dni wcześniej młodzieniec wyważył drzwi od tunelu serwisowego przy trasie szybkiego ruchu i skradł stamtąd znajdujące się tam lampy oświetleniowe.

 

Sieradzcy policjanci szybko ustalili, że kilka dni wcześniej na jednym z portali aukcyjnych ukazało się ogłoszenie o sprzedaży podobnych lamp. Anons został jednak szybko usunięty ze strony. Kilka godzin później policjanci pojawili się w miejscu zamieszkania ogłoszeniodawcy. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli w garażu trzy skradzione lampy oraz nożyce i cążki, które posłużyły do ich odcinania. Zaskoczony wizytą funkcjonariuszy 20-letni mieszkaniec gminy Sieradz początkowo usiłował wmówić im wymyśloną historię o lampach znalezionych w garażu. Jeszcze tego samego dnia w godzinach popołudniowych policjanci ustalili osobę, która z ogłoszenia kupiła 24 takie lampy. Dowiedziawszy się o pochodzeniu lamp, człowiek ten natychmiast zwrócił zakupiony towar. Następnego dnia odzyskano kolejne sprzedane lampy. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności. Odzyskane w stanie nieuszkodzonym lampy zostaną zwrócone właścicielowi.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u