Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kradł lampy z drogi S8

Kradł lampy z drogi S8

259-55501Policjanci z KPP w Sieradzu zatrzymali 20-latka, który ukradł z trasy S-8 aż 58 lamp o wartości 5800 złotych. Kilka dni wcześniej młodzieniec wyważył drzwi od tunelu serwisowego przy trasie szybkiego ruchu i skradł stamtąd znajdujące się tam lampy oświetleniowe.

 

Sieradzcy policjanci szybko ustalili, że kilka dni wcześniej na jednym z portali aukcyjnych ukazało się ogłoszenie o sprzedaży podobnych lamp. Anons został jednak szybko usunięty ze strony. Kilka godzin później policjanci pojawili się w miejscu zamieszkania ogłoszeniodawcy. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli w garażu trzy skradzione lampy oraz nożyce i cążki, które posłużyły do ich odcinania. Zaskoczony wizytą funkcjonariuszy 20-letni mieszkaniec gminy Sieradz początkowo usiłował wmówić im wymyśloną historię o lampach znalezionych w garażu. Jeszcze tego samego dnia w godzinach popołudniowych policjanci ustalili osobę, która z ogłoszenia kupiła 24 takie lampy. Dowiedziawszy się o pochodzeniu lamp, człowiek ten natychmiast zwrócił zakupiony towar. Następnego dnia odzyskano kolejne sprzedane lampy. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności. Odzyskane w stanie nieuszkodzonym lampy zostaną zwrócone właścicielowi.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZmyślna blondynka

Wśród gazetowych ogłoszeń, w dziale praca ukazał anons, że policja poszukuje ludzi do pracy.
Zgłosiły się trzy blondynki. Stanowisko było jedno, więc postanowiono więc wybrać w drodze małego testu kobietę najinteligentniejszą.
- Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam jak najwięcej o nim. Co się pani nasuwa, jakieś spostrzeżenia?
- Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Kandydatce podziękowano. Druga otrzymała takie samo polecenie.
Odpowiedź też była taka sama: Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Poproszono zatem trzecią kandydatkę.
Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu pewnego osobnika. Proszę powiedzieć nam o nim jak najwięcej. Co pani może powiedzieć o tej osobie na podstawie zdjęcia.
- Ten człowiek nosi szkła kontaktowe. Policjanci z komisji spojrzeli na panią zadziwieni. Sprawdzono w dokumentach: rzeczywiście mężczyzna nosi szkła kontaktowe!.
- No wspaniale! Gratulujemy! Jest pani przyjęta. Ale proszę powiedzieć, jak pani to wydedukowała?
- To proste. Ten człowiek nosi szkła kontaktowe, bo nie może nosić okularów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Przecież on ma tylko jedno ucho!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u