Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kto zna mężczyznę ze zdjęć? Policja prosi o pomoc! Być może to złodziej samochodów

Kto zna mężczyznę ze zdjęć? Policja prosi o pomoc! Być może to złodziej samochodów

259-55656Policja na podstawie zarządzenia Prokuratury Rejonowej w Sieradzu poszukuje widocznego na zdjęciu mężczyznę, który może mieć związek z przestępstwem popełnionym na terenie Niemiec.

 

22 grudnia 2017 r. dyżurny sieradzkiej policji otrzymał zgłoszenie, że trasą szybkiego ruchu S – 8 w kierunku Łodzi jedzie samochód Mitsubishi asx, który ma wyraźnie uszkodzony przód. Na miejsce skierowano radiowóz. Gdy prowadzący Mitsubishi zauważył z daleka jadący radiowóz, zatrzymał swój pojazd i uciekł do pobliskiego lasu. Kilkanaście minut później okazało się, że auto zostało w nocy skradzione na terenie Niemiec. Podjęte czynności śledcze pozwoliły ustalić, że kierujący samochodem w nocy 22 grudnia tankował na jednej ze stacji paliw w Zgorzelcu. Widoczny na zdjęciu mężczyzna może mieć związek z popełnionym w Niemczech przestępstwem. Nadmieńmy, że skradziony pojazd został zwrócony właścicielowi.

Policja prosi o kontakt /również anonimowy/ wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości widniejącego na zdjęciu mężczyznę. Kontakt z Komisariatem Policji w Złoczewie pod numerem telefonu 043-820-22-07 lub z oficerem dyżurnym sieradzkiej komendy 043 – 827-77-05, 997.

źródło: KPP Sieradz

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u