Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kto zna mężczyznę ze zdjęć? Policja prosi o pomoc! Być może to złodziej samochodów

Kto zna mężczyznę ze zdjęć? Policja prosi o pomoc! Być może to złodziej samochodów

259-55656Policja na podstawie zarządzenia Prokuratury Rejonowej w Sieradzu poszukuje widocznego na zdjęciu mężczyznę, który może mieć związek z przestępstwem popełnionym na terenie Niemiec.

 

22 grudnia 2017 r. dyżurny sieradzkiej policji otrzymał zgłoszenie, że trasą szybkiego ruchu S – 8 w kierunku Łodzi jedzie samochód Mitsubishi asx, który ma wyraźnie uszkodzony przód. Na miejsce skierowano radiowóz. Gdy prowadzący Mitsubishi zauważył z daleka jadący radiowóz, zatrzymał swój pojazd i uciekł do pobliskiego lasu. Kilkanaście minut później okazało się, że auto zostało w nocy skradzione na terenie Niemiec. Podjęte czynności śledcze pozwoliły ustalić, że kierujący samochodem w nocy 22 grudnia tankował na jednej ze stacji paliw w Zgorzelcu. Widoczny na zdjęciu mężczyzna może mieć związek z popełnionym w Niemczech przestępstwem. Nadmieńmy, że skradziony pojazd został zwrócony właścicielowi.

Policja prosi o kontakt /również anonimowy/ wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości widniejącego na zdjęciu mężczyznę. Kontakt z Komisariatem Policji w Złoczewie pod numerem telefonu 043-820-22-07 lub z oficerem dyżurnym sieradzkiej komendy 043 – 827-77-05, 997.

źródło: KPP Sieradz

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZmyślna blondynka

Wśród gazetowych ogłoszeń, w dziale praca ukazał anons, że policja poszukuje ludzi do pracy.
Zgłosiły się trzy blondynki. Stanowisko było jedno, więc postanowiono więc wybrać w drodze małego testu kobietę najinteligentniejszą.
- Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam jak najwięcej o nim. Co się pani nasuwa, jakieś spostrzeżenia?
- Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Kandydatce podziękowano. Druga otrzymała takie samo polecenie.
Odpowiedź też była taka sama: Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Poproszono zatem trzecią kandydatkę.
Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu pewnego osobnika. Proszę powiedzieć nam o nim jak najwięcej. Co pani może powiedzieć o tej osobie na podstawie zdjęcia.
- Ten człowiek nosi szkła kontaktowe. Policjanci z komisji spojrzeli na panią zadziwieni. Sprawdzono w dokumentach: rzeczywiście mężczyzna nosi szkła kontaktowe!.
- No wspaniale! Gratulujemy! Jest pani przyjęta. Ale proszę powiedzieć, jak pani to wydedukowała?
- To proste. Ten człowiek nosi szkła kontaktowe, bo nie może nosić okularów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Przecież on ma tylko jedno ucho!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u