Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kto zna mężczyznę ze zdjęć? Policja prosi o pomoc! Być może to złodziej samochodów

Kto zna mężczyznę ze zdjęć? Policja prosi o pomoc! Być może to złodziej samochodów

259-55656Policja na podstawie zarządzenia Prokuratury Rejonowej w Sieradzu poszukuje widocznego na zdjęciu mężczyznę, który może mieć związek z przestępstwem popełnionym na terenie Niemiec.

 

22 grudnia 2017 r. dyżurny sieradzkiej policji otrzymał zgłoszenie, że trasą szybkiego ruchu S – 8 w kierunku Łodzi jedzie samochód Mitsubishi asx, który ma wyraźnie uszkodzony przód. Na miejsce skierowano radiowóz. Gdy prowadzący Mitsubishi zauważył z daleka jadący radiowóz, zatrzymał swój pojazd i uciekł do pobliskiego lasu. Kilkanaście minut później okazało się, że auto zostało w nocy skradzione na terenie Niemiec. Podjęte czynności śledcze pozwoliły ustalić, że kierujący samochodem w nocy 22 grudnia tankował na jednej ze stacji paliw w Zgorzelcu. Widoczny na zdjęciu mężczyzna może mieć związek z popełnionym w Niemczech przestępstwem. Nadmieńmy, że skradziony pojazd został zwrócony właścicielowi.

Policja prosi o kontakt /również anonimowy/ wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości widniejącego na zdjęciu mężczyznę. Kontakt z Komisariatem Policji w Złoczewie pod numerem telefonu 043-820-22-07 lub z oficerem dyżurnym sieradzkiej komendy 043 – 827-77-05, 997.

źródło: KPP Sieradz

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u