Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Młodzi przy piłce. Dwa turnieje w Zduńskiej Woli. Dla rocznika 2008 i 2009

Młodzi przy piłce. Dwa turnieje w Zduńskiej Woli. Dla rocznika 2008 i 2009

turniejwawrzyniakaW najbliższą sobotę 3 marca młodzi piłkarze spotkają się w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli na Turnieju Halowym rocznika 2009 im. Witolda Wawrzyniaka. Organizatorem wydarzenia, upamiętniającego byłego trenera MKS MOS Zduńska Wola jest właśnie ten klub.

 

Witold Wawrzyniak był zawodnikiem Pogoni Zduńska Wola, kierownikiem drużyny piłkarskiej tego klubu i trenerem młodzieży w MOS Zduńska Wola. Zmarł w lipcu 1997 roku. W turnieju zagrają drużyny MKS Zduńska Wola, Diament Zduńska Wola, Pogoń Zduńska Wola , KS Karsznice, PTC Pabianice, Funinio Kolumna i Warta Sieradz.

W niedzielę (4 bm.) z kolei Turniej Halowy w Piłkę Nożną dla Chłopców z rocznika 2008 "Opakowania cup" (https://www.facebook.com/events/344926659358073/) organizuje  SPN Diament Zduńska Wola (drużyna gospodarzy na zdjęciu poniżej). Do Zduńskiej Woli zjadą piłkarze z klubów: APN Piotrków, Boruta Zgierz, FA Północ, Włókniarz Moszczenica, Akademia Widzew Brzeziny oraz Feniks Łódź. Spotkania rozpoczną się o godz. 9, także w hali Szkoły Podstawowej nr 6.

Organizatorzy obu turniejów zapraszają do kibicowania młodym piłkarzom.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKot to ma GPS

Pewien senator dawno minionej kadencji chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej i porzucił. Gdy wrócił do domu, kot już tam był. Następnego dnia wywiózł kota dziesięć ulic dalej. I... po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz. Krążył ulicami w prawo, w lewo, kluczył i tak aż na drugi koniec miasta. Po kilkunastu minutach dzwoni do domu i pyta żonę:
- Jest kot?
- Ano jest! -odpowiada z przekąsem żona.
- To daj go do telefonu, bo nie mogę trafić do domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u