Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności To nie kobieta, a 29-letni zduńskowolanin był sprawcą tragicznego wypadku w Ostrówku

To nie kobieta, a 29-letni zduńskowolanin był sprawcą tragicznego wypadku w Ostrówku

ostrowek29-letni zduńskowolanin odpowie za spowodowania wypadku, w którym 3 marca w miejscowości Ostrówek, gmina Zduńska Wola zginęła 46-letnia mieszkanka tej gminy. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8.

W sobotę 3 marca po godzinie 20 w miejscowości Ostrówek doszło do zderzenia samochodu BMW i volkswagena, na skutek którego kierująca golfem 46-letnia mieszkanka gminy Zduńska Wola poniosła śmierć, a jadący z nią 9-letni pasażer z urazem ręki trafił do szpitala. Wstępnie - bazując na oświadczeniu kierowcy, który był jedynym świadkiem zdarzenia- policja badała wersję, że to kierująca volkswagenem z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając w ten sposób do zderzenia pojazdów (podawaliśmy tę wersję na: --> http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7918-tragiczny-wypadek-w-ostrowku-46-latka-nie-yje-9-letni-chopiec-w-szpitalu). Szczegółowa analiza przeprowadzonych oględzin miejsca wypadku oraz uczestniczących w nim pojazdów nie potwierdziły jednak okoliczności podawanych przez kierowcę. Zaangażowanie i dociekliwość policjantów, w tym wykonanie szeregu innych czynności, pozwoliły przedstawić mężczyźnie zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Prawdopodobną przyczyną tragicznego w skutkach zdarzenia była nadmierna prędkość, a także niezachowanie bezpiecznej odległości przez kierowcę BMW od poprzedzającego pojazdu i najechanie na jego tył, co z kolei doprowadziło do zjechania VW z drogi i uderzenia w przydrożne drzewo.

W trakcie kolejnego przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy. Decyzją prokuratora zastosowano wobec niego dozór policyjny, poręczenie majątkowe i zakaz opuszczania kraju. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.

Kami S,

źródło: KPP Zduńska Wola

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZmyślna blondynka

Wśród gazetowych ogłoszeń, w dziale praca ukazał anons, że policja poszukuje ludzi do pracy.
Zgłosiły się trzy blondynki. Stanowisko było jedno, więc postanowiono więc wybrać w drodze małego testu kobietę najinteligentniejszą.
- Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam jak najwięcej o nim. Co się pani nasuwa, jakieś spostrzeżenia?
- Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Kandydatce podziękowano. Druga otrzymała takie samo polecenie.
Odpowiedź też była taka sama: Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Poproszono zatem trzecią kandydatkę.
Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu pewnego osobnika. Proszę powiedzieć nam o nim jak najwięcej. Co pani może powiedzieć o tej osobie na podstawie zdjęcia.
- Ten człowiek nosi szkła kontaktowe. Policjanci z komisji spojrzeli na panią zadziwieni. Sprawdzono w dokumentach: rzeczywiście mężczyzna nosi szkła kontaktowe!.
- No wspaniale! Gratulujemy! Jest pani przyjęta. Ale proszę powiedzieć, jak pani to wydedukowała?
- To proste. Ten człowiek nosi szkła kontaktowe, bo nie może nosić okularów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Przecież on ma tylko jedno ucho!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u