Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności To nie kobieta, a 29-letni zduńskowolanin był sprawcą tragicznego wypadku w Ostrówku

To nie kobieta, a 29-letni zduńskowolanin był sprawcą tragicznego wypadku w Ostrówku

ostrowek29-letni zduńskowolanin odpowie za spowodowania wypadku, w którym 3 marca w miejscowości Ostrówek, gmina Zduńska Wola zginęła 46-letnia mieszkanka tej gminy. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8.

W sobotę 3 marca po godzinie 20 w miejscowości Ostrówek doszło do zderzenia samochodu BMW i volkswagena, na skutek którego kierująca golfem 46-letnia mieszkanka gminy Zduńska Wola poniosła śmierć, a jadący z nią 9-letni pasażer z urazem ręki trafił do szpitala. Wstępnie - bazując na oświadczeniu kierowcy, który był jedynym świadkiem zdarzenia- policja badała wersję, że to kierująca volkswagenem z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając w ten sposób do zderzenia pojazdów (podawaliśmy tę wersję na: --> http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7918-tragiczny-wypadek-w-ostrowku-46-latka-nie-yje-9-letni-chopiec-w-szpitalu). Szczegółowa analiza przeprowadzonych oględzin miejsca wypadku oraz uczestniczących w nim pojazdów nie potwierdziły jednak okoliczności podawanych przez kierowcę. Zaangażowanie i dociekliwość policjantów, w tym wykonanie szeregu innych czynności, pozwoliły przedstawić mężczyźnie zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Prawdopodobną przyczyną tragicznego w skutkach zdarzenia była nadmierna prędkość, a także niezachowanie bezpiecznej odległości przez kierowcę BMW od poprzedzającego pojazdu i najechanie na jego tył, co z kolei doprowadziło do zjechania VW z drogi i uderzenia w przydrożne drzewo.

W trakcie kolejnego przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy. Decyzją prokuratora zastosowano wobec niego dozór policyjny, poręczenie majątkowe i zakaz opuszczania kraju. Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.

Kami S,

źródło: KPP Zduńska Wola

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u