Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Znany jest rysopis napastnika z Wielunia

Znany jest rysopis napastnika z Wielunia

5a9d4db746dePolicjanci wieluńskiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu prowadzą śledztwo w sprawie rozboju, do jakiego doszło 9 lutego przy ul. Stodolnianej w Wieluniu (o sprawie informowaliśmy na: http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7876-ju-drugi-w-lutym-napad-rozbojniczy-w-wieluniu-ofiarami-s-kobiety).

 

Z ustaleń wieluńskich śledczych wynika, że tuż po godz. 17, 24-letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego, przechodząc w rejonie ogródków działkowych, została zaatakowana przez nieznanego sprawcę , który uderzył ją w głowę kamieniem, a następnie okradł, wyrywając torebkę, w której znajdowały się dokumenty, portfel oraz telefon komórkowy. Sprawca zaraz po zdarzeniu uciekł. Policja poszukuje napastnika oraz świadków tego lutowego zdarzenia.

Na podstawie zeznań pokrzywdzonej sporządzony został portret pamięciowy sprawcy. To mężczyzna w wieku około 25 lat, szczupłej budowy ciała, około 170 cm wzrostu. Ubrany był w ciemną, zimową czapkę i ciemną kurtkę. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieluniu, ul. Warszawska 22a.

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc do prowadzącego postępowanie na nr 43 843 72 70 lub Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego tel. 43 843 72 60 w godz. 07.30-15.30, lub całodobowo do dyżurnego jednostki tel. 43 843 7211.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u