Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Znany jest rysopis napastnika z Wielunia

Znany jest rysopis napastnika z Wielunia

5a9d4db746dePolicjanci wieluńskiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu prowadzą śledztwo w sprawie rozboju, do jakiego doszło 9 lutego przy ul. Stodolnianej w Wieluniu (o sprawie informowaliśmy na: http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7876-ju-drugi-w-lutym-napad-rozbojniczy-w-wieluniu-ofiarami-s-kobiety).

 

Z ustaleń wieluńskich śledczych wynika, że tuż po godz. 17, 24-letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego, przechodząc w rejonie ogródków działkowych, została zaatakowana przez nieznanego sprawcę , który uderzył ją w głowę kamieniem, a następnie okradł, wyrywając torebkę, w której znajdowały się dokumenty, portfel oraz telefon komórkowy. Sprawca zaraz po zdarzeniu uciekł. Policja poszukuje napastnika oraz świadków tego lutowego zdarzenia.

Na podstawie zeznań pokrzywdzonej sporządzony został portret pamięciowy sprawcy. To mężczyzna w wieku około 25 lat, szczupłej budowy ciała, około 170 cm wzrostu. Ubrany był w ciemną, zimową czapkę i ciemną kurtkę. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieluniu, ul. Warszawska 22a.

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc do prowadzącego postępowanie na nr 43 843 72 70 lub Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego tel. 43 843 72 60 w godz. 07.30-15.30, lub całodobowo do dyżurnego jednostki tel. 43 843 7211.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZmyślna blondynka

Wśród gazetowych ogłoszeń, w dziale praca ukazał anons, że policja poszukuje ludzi do pracy.
Zgłosiły się trzy blondynki. Stanowisko było jedno, więc postanowiono więc wybrać w drodze małego testu kobietę najinteligentniejszą.
- Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam jak najwięcej o nim. Co się pani nasuwa, jakieś spostrzeżenia?
- Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Kandydatce podziękowano. Druga otrzymała takie samo polecenie.
Odpowiedź też była taka sama: Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Poproszono zatem trzecią kandydatkę.
Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu pewnego osobnika. Proszę powiedzieć nam o nim jak najwięcej. Co pani może powiedzieć o tej osobie na podstawie zdjęcia.
- Ten człowiek nosi szkła kontaktowe. Policjanci z komisji spojrzeli na panią zadziwieni. Sprawdzono w dokumentach: rzeczywiście mężczyzna nosi szkła kontaktowe!.
- No wspaniale! Gratulujemy! Jest pani przyjęta. Ale proszę powiedzieć, jak pani to wydedukowała?
- To proste. Ten człowiek nosi szkła kontaktowe, bo nie może nosić okularów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Przecież on ma tylko jedno ucho!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u